Praca DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY Zamość ING Usługi Ubezpieczeniowo Finansowe Mariusz Przewor

Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów finansowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + prowizja

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dobra organizacja pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Nazwa pracodawcy:
ING Usługi Ubezpieczeniowo Finansowe Mariusz Przewor

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.08.2016