Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Tczew Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Tczew

Województwo: pomorskie

Powiat: tczewski

Adres miejsca pracy: Braci Grimm 4

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-11

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY / MURARZ / BETONIARZ - od 2 500 PLN

-Prace budowlane na terenie Morzeszczyna-Kontakt telefoniczny 602-370-091-Kontakt e-mail: biuro (at) marida.eu
PRZEDSIĘBIORSTWO MARIDA, MAREK FORYŚ - 2017-01-19 - Morzeszczyn (pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów cukierniczo-piekarniczych, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję towaru, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Tczew (pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2016-12-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Magazynier sklepowy - -

Media Expert prowadzenie magazynu sklepowego (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów, zabezpieczanie sprzętu),
przyjmowanie dostaw
dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
Media Expert - 2016-04-12 - Poznań (wielkopolskie)

Media Expert - 2017-01-17 - Chojnice (pomorskie)

Specjalista ds. e-marketingu - -

Media Expert Udział w realizacji strategii działań marketingowych online,
Tworzenie i wdrażanie akcji promocyjnych i sprzedażowych dla sklepów online,
Aktywne kreowanie narzędzi wspierających sprzedaż online,
Monitoring rynku oraz analiza działań konkurencji w obszarze kampanii marketingowych, i trendów w Internecie,
Analiza wyników,
Ścisła współpraca z działem sprzedaży.
Media Expert - 2016-02-19 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KASJER / SPRZEDAWCA W BRICOMARCHE - od 2 100 PLN

-Obsługa klientów detalicznych,-Obsługa kasy fiskalnej,-Kontakt telefoniczny 58-777-00-80,-Godziny pracy 8-20 (co 2 dzień)
BUZA SP. Z O.O. - 2017-03-07 - Tczew (pomorskie)

Młodszy Specjalista- Dział Wsparcia i Komunikacji w Sprzedaży - -

Media Expert Współpraca z autorami materiałów przesłanych do publikacji wewnątrz sieci i ich redagowanie.
Składanie otrzymanych materiałów i ich publikacja na portalu intranetowym (TOL) lub wysyłka mailowa do dedykowanych grup pracowników.
Przygotowywanie raportów i zestawień na bazie danych źródłowych.
Udział w projektach dotyczących rozwoju komunikacji wewnętrznej, udoskonalania intranetu.
Tworzenie grafik na wewnętrznym intranecie.
Pisanie instrukcji, regulaminów do różnego rodzaju konkursów i programów.
Media Expert - 2016-03-18 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-01 - Lesko (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

-Produkcja przekąsek, dań drugich, zup,-Praca dwuzmianowa: 6-14, 14-22-Na rozmowę należy umówić się telefonicznie tel. 58-531-54-52 lub 696-161-063
BAR DWORCOWY S.C. K. CHYŁA, P. CHYŁA - 2016-02-05 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK UBOJU, ROZBIORU ŻYWCA - 2 900 - 3 500 PLN

-Ubój żywca wieprzowego,-Rozbiór półtusz wieprzowych,-Kontakt: telefon: 58 536-18-08-Kontakt e-mail: ksiegowosc (at) masarnia-bielawki.pl
ST. RĄBAŁA SP. Z O.O. - 2016-11-24 - Bielawki (pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-06-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-16 - Chorzów (śląskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-29 - Nisko (podkarpackie)

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Prace magazynowe.
Media Expert - 2016-07-26 - Łomża (podlaskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

-Obsługa kasowa klienta sklepu Intermarche w Tczewie,-Pracodawca zapewnia przyuczenie do wykonywania pracy,-Praca dwuzmianowa w godzinach funkcjonowania sklepu [od poniedziałku do soboty między 6:00 a 21:00, w niedziele między 8:00 a 21:00],-Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 58-777-15-85 lub osobisty w siedzibie sklepu przy ul. Jagiellońskiej 51 w Tczewie, e-mail: ksiegowosc.tczew (at) intermarche.pl
INTERMARCHE ROZETA SP. Z O.O. - 2016-04-04 - Tczew (pomorskie)

Media Expert - 2016-12-06 - Oleśnica (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

naprawa instalacji samochodowych, elektronika samochodowa
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tczew (pomorskie)

Media Expert - 2016-05-04 - Trzcianka (wielkopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

- Obsługa Klienta,- Praca 2-zmianowa w godz: 7:00-15:00; 12:00-18:00, dodatkowo soboty, niedziele i świeta wg grafiku,- Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą ,- Kontakt telefoniczny 509-199-533
JADŁOSTACJA ARKADIUSZ KOTLICKI - 2017-03-14 - Tczew (pomorskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA POTRAW - od 2 000 PLN

Dostawa potraw do Klienta wg zamówienia,Wynagrodzenie do uzgodnienia,Kontakt telefoniczny:729-363-475 Kontakt e-mail: asifsymon09 (at) gmail.com
MD ASIF-UZ ZAMAN "KEBAB ROYAL TAWA" - 2017-03-14 - Tczew (pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-11-09 - Września (wielkopolskie)

INWENTARYZATOR - 10 - 11 PLN

Liczenie asortymentu za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedawca produktów cukierniczo-piekraniczych, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję towaru, zamawianie asortymentu
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Tczew (pomorskie)

Media Expert - 2016-07-20 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KASJER (3/4 ETATU) - od 11,02 PLN

-Obsługa kasowa klienta -Godziny pracy do ustalenia,-Kontakt tel. 58 530-53-53
CP SPÓŁKA Z O.O. HIPERMARKET CARREFOUR - 2016-07-29 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY(Z ORZECZENIEM O NIEOPELNOSPRAWNOŚCI) - od 2 000 PLN

- Ochrona fizyczna mienia i osób,- Miejsce pracy (do uzgodnienia): Tczew lub Kwidzyn- Praca 3-zmianowa: 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00- Kontakt telefoniczny: 510-015-989
IMPEL SECURITY POLSKA SP. Z O.O. OCHRONA OSÓB I MIENIA - 2016-12-12 - Tczew (pomorskie)

Wybierz miejscowość