Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Puławy Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Puławy

Województwo: lubelskie

Powiat: puławski

Adres miejsca pracy: ul. Gen. Fieldorfa Nila 14

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-11

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie potraw według karty menu
PPHU ,,ALEX'' ALEKSANDER SERWATKA - 2017-03-07 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWO MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Praca jako magazynier, kierowca pracownik biurowy
SFERA FIRMA PRODUKCYJNO-REKLAMOWA JANUSZ TORCHAŁA - 2017-04-14 - Puławy (lubelskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2015-12-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

Koordynator ds. inwestycji - -

Media Expert przygotowywanie harmonogramów planowanych inwestycji,
monitorowanie wykonywania robót budowlanych w zakresie ich zgodności z harmonogramem prac inwestycyjnych,
współpraca z organami samorządów terytorialnych w ramach realizowanych działań,
umiejętność budżetowania,
Media Expert - 2016-03-30 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 000 PLN

praca na składzie nawozów i węgla
JKB-TRANS Firma Handlowo-Usługowa - 2016-08-03 - Góra Puławska (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 973 PLN

Przewóz towarów wg zleceń klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Witowice (lubelskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Spawanie metoda TIG
PPHU CHROMEX S.C. - 2015-11-23 - Gołąb (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Puławy (lubelskie)

Media Expert - 2015-11-30 - Gostynin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Puławy (lubelskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-06-06 - Pabianice (łódzkie)

Media Expert - 2016-04-13 - Knurów (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 1 300 PLN

Prowadzenie kadr i płac oraz obłsuga dofinansowań z PFRON
RESPECT SYSTEM Paweł Molenda - 2016-12-20 - Puławy (lubelskie)

Kierowca kat. B - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-08-02 - Będzin (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-02-26 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU/ ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Utrzymanie ruchu.
Pini Beef Sp. z o.o. - 2016-09-13 - Końskowola (lubelskie)

KONSERWATOR MASZYN - od 1 850 PLN

konserwacja maszyn, bieżąca naprawa
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Łęka (lubelskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-13 - Słupsk (pomorskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE TOALET
F.U. M.A.D. SERVICE Mirosław Droń Siedlce - 2016-08-11 - Puławy (lubelskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-19 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłowego
REYPOL Sp. z o.o. - 2016-07-28 - Janowiec (lubelskie)

Media Expert - 2016-05-02 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

Praca na kuchni
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Puławy (lubelskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 850 PLN

Sklep specjalistyczny winno-cukierniczy (sprzedaż)
Pod Cieniami - 2016-05-12 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE POTRAW
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Nałęczów (lubelskie)

przygotowywanie potraw kuchni ormiańskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Nałęczów (lubelskie)

Media Expert - 2016-09-13 - Stargard (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-12-07 - Wągrowiec (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Puławy (lubelskie)