Praca DORADCA FINANSOWY Gniezno PROFI CREDIT POLSKA S.A.

Mieszka I 40, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
-obsługa Klienta w biurze regionalnym-sprzedaż produktów finansowych-planowanie działań handlowych w oparciu o założone cele

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 250 - 4 000 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 250 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
budowanie długotrwałe relacji z klientem komunikacja zewnętrzna

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1:
obsługa klienta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: PROFI CREDIT POLSKA S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Adres strony pracodawcy: www.proficredit.pl

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy