Praca Doradca klienta-sprzedawca Morąg Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Morąg

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: ostródzki

Adres miejsca pracy: ul. Wróblewskiego 1a

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-25

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-09-15 - Głubczyce (opolskie)

Media Expert - 2016-07-04 - Polkowice (dolnośląskie)

PSYCHOLOG - od 1 230 PLN

opieka psychologiczna nad mieszkańcami ośrodka, przeprowadzanie badań psychologicznych na potrzeby orzecznictwapraca na 1/4 etatu - wynagrodzenie 1000zł netto
STOWARZYSZENIE MONAR Centrum Pomocy Bliźniemu MARKOT w Marwałdzie - 2017-05-08 - Marwałd (warmińsko-mazurskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-18 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

STATYSTYK MEDYCZNY; ARCHIWISTA - od 1 850 PLN

wprowadzanie, rozliczanie danych pacjentów i archiwizacja
SZPITAL MIEJSKI w Moragu Sp. z o.o - 2016-03-24 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

wydawca posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji sanitarnych
PHUP "ALLES ALL" Sp. z o.o. Ostróda - 2016-10-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWO-BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów przemysłowo-budowlanych
JASAM Sp. z o.o. Olsztyn - 2016-10-11 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-03-30 - Kielce (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-05-02 - Nowogard (zachodniopomorskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2016-08-02 - Będzin (śląskie)

WAGOWY MAGAZYNIER - od 15 PLN

rozliczanie dostaw oraz wydawanie materiałów, ewidencja komputerowa, obsługa wagi samochodowej
STRABAG Sp. z o.o. Pruszków - 2016-01-29 - Rychnowo (warmińsko-mazurskie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

obługa klienta, dostarczanie przesyłek, prowadzenie aktywnej sprzedaży, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,
Poczta Polska S.A. - 2016-12-06 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-07-26 - Bełchatów (łódzkie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 2 000 - 3 500 PLN

obsługa sekretariatu, przygotowywanie narad
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego"EKOBUD" sp z o.o. - 2016-09-05 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 2 000 - 2 500 PLN

przygotowywanie posiłków
SADKOWO Spółka z o.o. "WOJCIECHY" - 2017-05-05 - Bieniasze (warmińsko-mazurskie)

KROJCZY-SZWACZKA - od 2 300 PLN

SZYCIE NA MASZYNIE PRZEMYSLOWEJ
BAŁTYK TEAM MICHAŁ CHILIŃSKI - 2017-03-09 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SZKUTNIK - MONTAŻYSTA - od 2 100 PLN

prace montażowe przy zabudowie łodzi
Model-Art Sp. z o.o. - 2016-03-03 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-05-18 - Kielce (świętokrzyskie)

Specjalista ds. księgowości - -

Media Expert Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych, rozliczanie kosztów wg MPK, ,
Analiza zamówień kosztowych i odchyleń kosztów, w tym ich raportowanie,
Rozliczanie rozrachunków handlowych, inwentaryzacji, podatków,
Sporządzanie wg potrzeb cyklicznych raportów księgowych i statystycznych,
Zapewnianie odpowiedniej autoryzacji dokumentów zgodnie z procedurami firmy,
Media Expert - 2015-11-16 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-12 - Krapkowice (opolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-09-05 - Chełmno (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość