Praca Doradca klienta-sprzedawca dział Rekreacja Kęty Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca dział Rekreacja

Miejscowość: Kęty

Województwo: małopolskie

Powiat: oświęcimski

Adres miejsca pracy: ul. Sobieskiego 10

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-25

Wymagania dla kandydatów:
doświadczenie w handlu (mile widziane)
znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem
mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie
umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon)
umiejętność prezentacji i negocjacji
dobrej obsługi komputera (MS Office)
ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
zaangażowanie w wykonywaną pracę
komunikatywność
uprzejmość i pogody ducha
niekaralność

Oferowane korzyści:
stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Pracodawca: Media Expert