Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Łódź Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Łódź

Województwo: łódzkie

Powiat: m. Łódź

Adres miejsca pracy: al. Politechniki 1 (CH-R Sukcesja)

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-05

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-09 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

Prace montażowe - komponenty do sprzętu AGD, wzrokowa kontrola jakości, selekcja wadliwych komponentów, pakowanie gotowego produktu.Miejsce wykonywanie pracy Łódź Widzew ul. Dąbrowskiego.
MANPOWERGROUP sp. z o.o. - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-11-16 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Zastępca Kierownika Salonu - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-12-27 - Płock (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 500 PLN

Konserwacja, naprawa pomp, instalacji wod-kan, diagnozowanie i usuwanie usterek. Zgłoszenia cv na email.
PRIMA SA FABRYKA PIERŚCIENI TŁOKOWYCH - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-01-21 - Zduńska Wola (łódzkie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Słupca (wielkopolskie)

OPERATOR WALCA - 2 500 - 3 000 PLN

obsługa walca
JAMAD Budownictwo Adam Klimczak - 2016-03-18 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Bezpośredni kontakt z klientami.
PPHU DABEX S. C. M. BARANOWSKI, K. BARANOWSKI - 2016-02-08 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

Odbieranie telefonów,wysyłanie maili,dbanie o porządek w biurze.
JANG JAN GŁADYS - 2016-05-16 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER DS KONFIGURACJI - od 5 000 PLN

• Uczestniczyć aktywnie w procesie zarządzania konfiguracją,oraz rozwiązań.• Znać technologię, metod i środowisk związanych z powierzonymi zadańniami przez pracowników wyższego szczebla, i uczyć się i poszerzać wiedzę.• Oszacowywać, rozwijać i rozwiązać regularne zadania zarządzania konfiguracją / problemy związane z konfiguracją, budować, wdrażania, Kopia zapasowa / Przywracanie procesów.• Naprawiać problemy / wady, zgłaszane, koncentrują się na określaniu i rozwiązywaniu przyczyn problemu.• Instalacja ,konfiguracja ,oraz rozwój konkretnych narzędzi testowania.• Budowanie , konfiguracja infrastruktury dla rozwiązań pod nadzorem kadry kierowniczej.• Monitoring, procedury tworzenia kopii zapasowych • Wykonać przegląd instrukcji skryptów / kodów, wdrażania i utrzymania
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

KASJER/BUFETOWA - od 2 500 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków, zatrudnienie ramach umowy zlecenia przez 3 miesiące, później umowa o pracę na czas określony. Mile widziane osoby niepełnosparwne
Sodexo Polska Sp. z o. o. - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 1 000 PLN

Układanie kostki brukowej, kraweżników oraz inne prace.Praca - teren Łodzi i woj. łódzkiego
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Łódź (łódzkie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:
zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-12-15 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

EKSPEDIENT/KA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, branża gastronomiczna, przestrzeganie standardów BIOWAY
KMH BARTOSZ KANIECKI - 2016-06-06 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

Media Expert - 2016-07-11 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-17 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ SPRZĘTU AGD - od 11,2 PLN

montaż sprzętu AGD na linii produkcyjnej, kontrola jakości, obsługa maszyn produkcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-08-25 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-06-16 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 500 PLN

Prace biurowe i pomocnicze. Wymagana umiejętność obsługi "SYSTEMU KT" w zakresie wystawiania ogłoszeń, faktur, kontrolowania przebiegu zamieszczania ogłoszeń, zgodności z regulaminem i prawem, administrowanie systemem, ogłoszeniami i profilami użytkowników.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DS. PRODUKTÓW FINANSOWYCH ST(POWER) - 997,4 PLN

telefonowanie do potencjalnych klientów, umawianie spotkań
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Łódź (łódzkie)

POMOC BUKIECIARZA + ST PO WER - 997,4 PLN

- przyuczenie dowykonywania bukietów i kompozycji,- pielęgnacja roślin,- dekorowanie roślin,- robienie wiązanek na wszystkich świetych, boże narodzenie.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łódź (łódzkie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

Księgowanie i fakturowanie transakcji na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientami hiszpańskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Łódź (łódzkie)

WAGOWY - KLASYFIKATOR ZŁOMU - od 20 PLN

Obsługa wagi elektronicznej, obsługa komputera.Praca w przedziale czasowym 6-20.
CENTROZŁOM WROCŁAW PPZM - 2016-12-20 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI UKRAIŃSKICH ŻYDÓW - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw kuchni ukraińskich Żydów, praca w godzinach nocnych i nadmiarowych, gotowość do pracy w różnych lokalizacjach lokali gastronomicznych pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Łódź (łódzkie)

PIELĘGNIARKA / POŁOŻNA - od 2 300 PLN

Opieka i pielęgnacja nad osobami starszymi. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i pielęgniarskich. Wymagane wykształcenie średnie medyczne, prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej. Zgłoszenia kandydatów - telefoniczne.
DOM PRZYSTAŃ IWONA CHOLEWA - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA STACJONARNY/INTERNETOWY - od 2 000 PLN

Praca w sklepie z artykułami RTV i AGD. Sprzedawca stacjonarny/internetowy. Praca związana z obsługą komputera - Program Subiekt GT, pakiet Microsoft Office, Internet. Miejsce i czas pracy: ul. Nawrot 6 w Łodzi (godz. pracy 10-18) lub Rokicińska 142 w Łodzi (praca w przedziale czasowym 10-19, również w soboty).
W&W PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE - 2016-03-14 - Łódź (łódzkie)

KALETNIK +ST PO WER - 997,4 PLN

- opracowywanie i przygot. wzoru,- wykrojenie wzoru,- obsł. maszyn szwalniczych,- wykon. prac wykończeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ - 2 000 - 2 500 PLN

spawanie na mig-magu Chęci do pracy, praca na terenie Łodzi.
METRUM MIROSŁAW JACKOWSKI - 2016-08-06 - Łódź (łódzkie)