Praca Doradca klienta-sprzedawca Kielce Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Kielce

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: m. Kielce

Adres miejsca pracy: ul. Sandomierska 131a

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-22

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. kontroli jakości procesów magazynowych - -

Media Expert Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

Prowadzenie cyklicznych inwentaryzacji
Tworzenie raportów oraz analiza danych z procesów jakościowych
Koordynacja i inicjowanie działań zwiększających poprawę jakościowych
Zapewnienie skuteczności działań korygujących i zapobiegawczych poprzez nadzór procesów magazynowych
Poprawa wewnętrznych procesów związanych z podnoszeniem jakości
Aktywne wspieranie pracy działu Dokumentacji - bieżące wyjaśnianie rozbieżności magazynowych
Weryfikacja zgodności towaru z zamówieniem
Media Expert - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 000 PLN

Obsługa klienta. Kontakt tel. 506289014 e-mail: kariera (at) promedica24.pl
Promedica24 Betreuung Plus Germany Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-06-28 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-22 - Wągrowiec (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-06-15 - Łęczna (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie włosów, mycie i pielęgnacja włosów, czesanie, trwała ondulacja, pielęgnacja, rozjasnianie i farbowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków oraz utrzymanie czystości
SBPS S.C. Szymon Biela, Piotr Sitnik - 2016-06-15 - Kielce (świętokrzyskie)

INSPEKTOR - od 2 420 PLN

Dbanie o stan techniczny sieci C.O., nadzór nad pracą kotłowni, nadzór nad obiektami infrastruktury. Kontakt tel. 26 116 25 08
33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE - 2016-09-13 - Kielce (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 1 - 2016-05-25 - Kielce (świętokrzyskie)

Administrator Aplikacji ERP - -

Media Expert monitorowanie poprawności pracy systemów ERP
monitorowanie platform wymiany danych środowiska ERP z aplikacjami (Web, IIS)
i innymi
diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w powyższych obszarach
administrację kontami użytkowników systemów
przygotowywanie raportów, importy danych z i do systemu
weryfikację spójności danych w systemach
szkolenia pracowników końcowych
Media Expert - 2016-09-13 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert - 2016-02-11 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/DZIAŁ MIĘSNY/ - od 1 850 PLN

w/g potrzeb
STOKROTKA Sp. z o.o. - 2016-08-16 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - 1 850 - 4 000 PLN

Sprzedaż towarów, doradztwo techniczne, obsługa komputera i kasy fiskalnej, reprezentowanie firmy
MAGNUM Centrum Kostki i Ogrodzeń - 2016-05-06 - Kielce (świętokrzyskie)

Kierownik Sali Sprzedaży - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu
pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
szkolenie pracowników
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
analizowanie danych
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2017-03-21 - Nysa (opolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

JANBUD JANINA MARCINIAK - 2016-10-25 - Kielce (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-02-12 - Kęty (małopolskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów,utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami,(realizowanie zamówień ,dostawa towaru)realizacja działan marketingowych
Interpolar - 2016-06-02 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 10 - 12 PLN

Sprawność fizyczna.
BRUK - BET sp zo.o. - 2016-06-15 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-06-07 - Łęczyca (łódzkie)

Media Expert - 2017-01-10 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-20 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSNEGO - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, zamawianie towaru, ekspozycja towaru. Kontakt tel. 602 232 351
Sklep Spożywczy ul. Karczówkowska 20, 25- 711 Kielce - 2016-01-18 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa dostaw towarowych, przyjmowaniedostaw towaru.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Kielce (świętokrzyskie)

Operator Wóza Widłowego (wysokie skladowanie) - -

Media Expert Przyjęcie towaru i relokacja na magazynie
Kontrola jakościowa - ilościowa przyjmowanego towaru
Weryfikacja jakościowa - ilościowa wydawanego towaru
Media Expert - 2017-02-20 - Łódź ul. Niciarniana 54 ()

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Kielce (świętokrzyskie)