Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Zgierz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Zgierz

Województwo: łódzkie

Powiat: zgierski

Adres miejsca pracy: ul. Zachodnia 23

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-10

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

z możliwością przyuczenia,szycie dzianin,obsługa maszyn szwalniczych typu:overlock,stębnówka,dwuigłówka
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Głowno (łódzkie)

MŁODSZY MONTER/MONTERKA - od 13,5 PLN

praca na linii treningowej/praca manualna/wzrokowa kontrola jakości/obsługa komputera
kontakt przez OHP - 2017-01-05 - Stryków (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 16 PLN

załadunek i rozładunek towaru, obsługa wózka widłowego
LEGION CK SP. Z O. O. - 2016-10-11 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Zgierz (łódzkie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Mysłowice (śląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:
- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-12 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2017-02-09 - Chełm (lubelskie)

POMOC DZIAŁU MIĘSNEGO - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, pakowanie i rozbiór mięsa, przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.
BRYZA Sp z o.o w Aleksandrowie - 2016-12-19 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentuklienta indywidualnego i małych przedsiębiorców, sprzedaż produktów bankowych i pozabankowych, realizacja założonych planów sprzedażowych, obsługa kasowa klientów, działania marketingowe
CB-FINANSE Aneta Opas - 2017-02-17 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-17 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Trasnsport i sprzedaż wyrobów gotowych, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o stan techniczny pojazdu
J.Z.S. Nyczaj - PPHU Piekarnia-Cukiernia - 2017-04-03 - Głowno (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

DROBNE PRACE PORZĄDKOWE W ZAKŁADZIE
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-02-23 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów, przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych, przeprowadzanie weryfikacji zużytych części.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12,2 PLN

Pakowanie produktów gotowych w opakowania zbiorcze.
"SEITO POLSKA" SP. Z O.O. - 2015-12-14 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 600 PLN

Księgowanie i dekretacja faktur krajowych i zagranicznych, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, współuczestnictwo w pozostałych czynnościach Departamentu Księgowości
"SPEDIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-03 - Sosnowiec (łódzkie)

Operator Monitoringu - -

Media Expert obsługa aplikacji PSS dla videorejestratorów firmy BCS,
pomoc w rozwiązywaniu standardowych problemów,
zapewnienie wsparcia współpracownikom z innych działów firmy,
Media Expert - 2016-03-04 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY 1/2 ETATU - od 875 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości Stowarzyszenia, prowadzenie ewidencji księgowych, m.in. środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat, odpowiedzialność za poprawność prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi, współpraca z instytucjami, firmami zewnętrznymi w kontekście zobowiązań i należności, sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT, ZUS. Bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych i pozostałych, uzgadnianie sald, analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych. Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za finanse w organizacji (Zarząd) w zakresie analizy rozrachunków. Praca w godz. 8-12, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony.
STOWARZYSZENIE TELEWIZJI KABLOWEJ "CENTRUM" ZGIERZ - 2015-11-18 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA DROBIU - od 2 000 PLN

Przetwórstwo mięsa drobiowego, wykładanie towarów do pojemników, ważenie, układanie towarów na paletę.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PEDAGOG SPECJALNY - od 2 000 PLN

Praca z dziećmi (0 - 7 roku życia) z zaburzeniami rozwojowymi - ośrodek wczesnej interwencji
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu - 2017-03-17 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny produkcyjnej, pakowanie, przygotowanie produktów
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Zgierz (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca Punkt Obsługi Klienta - -

Media Expert - 2016-04-29 - Sieradz (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-01 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 200 PLN

PAKOWANIE DETALI Z TWORZYW SZTUCZNYCH, OBSŁUGA MASZYNY INNE PRACE POMOCNICZE.
HEGA S.C. ARKADIUSZ I PIOTR GAWŁOWSCY - 2016-06-03 - Zgierz (łódzkie)

Pracownik wsparcia IT - -

Media Expert Podstawowa administracja lokalnymi systemami IT w zakresie sprzętowym
Konserwacja i rozbudowa systemów komputerowych oraz aplikacji w oddziałach firmy
Bieżące wsparcie techniczne użytkowników dla pracowników Centrum Dystrybucji/Centrali bezpośrednio, telefonicznie (HelpDesk)
Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników.
Współpraca z Działem Administracji IT.
Media Expert - 2016-05-23 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-11-09 - Łomża (podlaskie)

KIEROWCA-PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

poszukiwanie nowych zleceń, zaopatrzenie, obsługa komputera,dojzd do klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Głowno (łódzkie)

Media Expert - 2016-04-11 - Sochaczew (mazowieckie)