Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Zgierz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Zgierz

Województwo: łódzkie

Powiat: zgierski

Adres miejsca pracy: ul. Zachodnia 23

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-10

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

MLODSZY MONTER/KA - od 13 PLN

montaż złączek na światłowodach, kontrola jakości, przygotowywanie do wysyłki
WORK SERVICE S.A. - 2017-03-10 - Smolice (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- MONTAŻYSTA DOMÓW TYPU RYMAROV - od 2 000 PLN

Montaż gotowych elementów systemu Rymarov oraz wykończenie wnętrz w gotowych budynkach.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Stryków (łódzkie)

PAKOWACZ/KA - od 11 PLN

przepakowywanie artykułów spożywczych, etykietowanie, foliowanie
Work Express Sp. z o.o. - 2016-04-06 - Stryków (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 16 PLN

załadunek i rozładunek towaru, obsługa wózka widłowego
LEGION CK SP. Z O. O. - 2016-10-11 - Stryków (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-13 - Zdzieszowice (opolskie)

OPERATOR MASZYNY POLOGRAFICZNEJ - od 1 850 PLN

wykonywanie zdobień na opakowaniach kosmetycznych i farmaceutycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Ozorków (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-10 - Biłgoraj (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 2 488,41 - 2 774,96 PLN

nadzór nad osobami sprzątającymi, audyt, pomoc kierownikowi regionalnemu
DAKO SERVICES SP Z O.O. - 2016-01-21 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z profilem działalności firmy: asortymentem, organizacją pracy w dziale handlowym w kooperacji z jednostkami powiązanymi tj. dział logistyki i księgowości,- zapoznanie z obiegiem dokumentów oraz udział w procesie ich tworzenia,- bezpośrednia obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zgierz (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-06-20 - Lubartów (lubelskie)

Pracownik techniczny do budowy regałów na sklepach - -

Media Expert Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała budowa zaregałowania w naszych salonach w całej Polsce.
Praca wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi.
Media Expert - 2016-06-01 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Media Expert - 2017-02-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 2 632 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni cateringowej
Grek RTC S.A. - 2017-02-06 - Zgierz (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 600 PLN

Księgowanie i dekretacja faktur krajowych i zagranicznych, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, współuczestnictwo w pozostałych czynnościach Departamentu Księgowości
"SPEDIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-03 - Sosnowiec (łódzkie)

EKSPEDIENTKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa kas fiskalnych,- wystawianie towaru,- sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych,- prowadzenie dokumentacji sanitarnej,- wystawianie faktur,- rejestr dostaw.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Głowno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż mięsa i wyrobów mięsnych
Zakłady Mięsne "NETTER" - 2016-08-11 - Ozorków (łódzkie)

MŁODSZY MONTER - od 12,5 PLN

montaż i obróbka kabli, kontrola jakości i kompletowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI NICI - od 11,6 PLN

Obsługiwanie maszyn przędzalniczych: tekstuarki, szczepiarki, oplatarki, obstawienie maszyn POY-em, praca przy dużym natężeniu dźwięku, obsługa aparatu wykurczającego nitki
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Media Expert - 2017-01-16 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- sadzenie i przesadzanie roślin,- przycinanie roślin,- nawożenie roślin,- montaż systemów nawadniania, - zakładanie trawników, - pielęgnacja trawników oraz roślin,- wysiew nasion,- wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja samochodów,naprawa i konserwacja klimatyzacji samochodowej, naprawa powierzchni lakierowanych, przeprowadzanie diagnostyki komputerowej samochodów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zgierz (łódzkie)

FRYZJER/KA - od 1 750 PLN

strzyżenie kobiet, mężczyzn i dzieci, wykonywanie koloryzacji, upięć i modelowanie włosów, wykonywanie zabiegów regenerujących i odbudowujących strukturę włosów, dbałość o czystość stanowiska pracy, aktywne reprezentowanie i promowanie firmy
MON AMIE STUDIO URODY MAŁGORZATA SOBOLEWSKA - 2015-11-17 - Sokolniki-Las (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-04-19 - Wałbrzych (dolnośląskie)

MONTER APARATÓW I UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH - od 2 450 PLN

utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
EUROFOAM Polska Sp. z o.o. - 2016-08-25 - Zgierz (łódzkie)

ASYSTENT - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zakładanie i prowadzenie dokumentów i ewidencji,- pisanie pism w edytorze tekstu,- prowadzenie rejestrów,- obsługiwanie urządzeń biurowych: faks, telefon, ksero,- archiwizacja dokumentów,- prowadzenie listy adresowej i telefonicznej,- przygotowanie i organizacja spotkań,- kontakt z petentami,- prowadzenie korespondencji,- segregowanie dokumentów oraz korespondencji,- korzystanie z programw komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Zgierz (łódzkie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

z możliwością przyuczenia,szycie dzianin,obsługa maszyn szwalniczych typu:overlock,stębnówka,dwuigłówka
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Głowno (łódzkie)

OPERATOR MINIKOPARKI - od 2 500 PLN

Praca na minikoparce, dbałość o sprzęt
CEDRUS Przedsiębiorstwo Ogrodniczo-Brukarskie Wojciech Czarnota - 2017-02-10 - Zgierz (łódzkie)

KONSTRUKTOR - od 3 200 PLN

Mechanika precyzyjna
Nano Protection Technologies Paweł Sarba - 2016-12-27 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Praca przy montażu okien
FACH-MAR Marcin Michalski - 2016-06-13 - Florianki (łódzkie)