Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Zgierz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Zgierz

Województwo: łódzkie

Powiat: zgierski

Adres miejsca pracy: ul. Zachodnia 23

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-10

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 750 PLN

ustawianie zbieżności, naprawa zawieszenia
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-01 - Legionowo (mazowieckie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-17 - Strzelce Opolskie (opolskie)

TECHNIK WETERYNARII - od 1 850 PLN

opieka medyczna w szpitalu dla zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA - HANDLOWIEC - od 1 750 PLN

trasnsport i sprzedaż wyrobów gotowych, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o stan techniczny samochodu
J.Z.S. Nyczaj - PPHU Piekarnia-Cukiernia - 2015-12-11 - Głowno (łódzkie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

pełen zakres obowiązków florysty
Konwalia KWIACIARNIE-PRACOWNIE FLORYSTYCZNE - Lilianna Skowerenda - 2016-01-25 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

KONSULTANT - od 1 850 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Głowno (łódzkie)

SPRZEDAWCA- DZIAŁ OGRÓD - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy, praca w markecie typu dom i ogród.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 2 000 PLN

sotowanie przesyłek, praca ze skanerem, tworzenie palet
ATP PERSONNEL SOLUTIONS Sp. z o.o. - 2016-05-17 - Dobra (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-01 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 14 PLN

praca na produkcji bibułek do papierosów, odbiór bobin papieru z maszyn, układanie i stretchowanie na paletach
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Stryków (łódzkie)

PORTIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Boruta - Soft Sp. z o.o. - 2016-10-06 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

praca przy naprawach i konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji. Wykonywanie przeglądów okresowych, rozwiązywanie problemów technicznych, udział w uruchomieniu nowych projektów.
POLSKA WODA Sp. z o. o. - 2016-10-19 - Aleksandria (łódzkie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 1 900 PLN

wykonywanie prac związanych z obsługą klientów tj,organizacja przyjęć ,bankietów,sprawowanie kontroli nad obsługą gości, przygotowywanie posiłków,dbanie o czystość.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Zgierz (łódzkie)

Media Expert - 2017-02-09 - Chełm (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 1 850 - 3 000 PLN

realizacja planu sprzedażowego Placówki, posprzedażowa obsługa klientów, rachunków, kredytów, wpłat na rachunki
KAROLINA BEDNAREK PROMERITUM - 2016-03-16 - Ozorków (łódzkie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z konstrukcją, szyciem dodatków odzieży damskiej,- przygotowanie i obsługa maszyn służących do szycia odzieży i skór,- układanie i wycinanie szablonów na powierzchni skór i meteriałów podstawowych,- kompletowanie elementów z dodatkami,- usuwanie stwierdzonych wad w gotowym wyrobie,- porządkowanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Zgierz (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Obsługa maszyny do mycia posadzki,sprzatanie na terenie zakładu.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Zgierz (łódzkie)

FRYZJER/KA - od 1 750 PLN

strzyżenie kobiet, mężczyzn i dzieci, wykonywanie koloryzacji, upięć i modelowanie włosów, wykonywanie zabiegów regenerujących i odbudowujących strukturę włosów, dbałość o czystość stanowiska pracy, aktywne reprezentowanie i promowanie firmy
MON AMIE STUDIO URODY MAŁGORZATA SOBOLEWSKA - 2015-11-17 - Sokolniki-Las (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-07-04 - Polkowice (dolnośląskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-11-14 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - od 2 330 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zgierzu - 2016-11-18 - Zgierz (łódzkie)

PORTIER/DOZORCA - od 1 850 PLN

Kontrola terenu, ewidencja osób i pojazdów.
ARMA Sp. z o.o. - 2015-12-15 - Zgierz (łódzkie)

SPECJALISTA DS. ROZWOJU I WDROŻEŃ - od 1 850 PLN

TSL/Rowój oprogramowań, zapewnienie ciagłosci pracy systemów TMS/WWN, obsługa help desk
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Stryków (łódzkie)

Media Expert - 2016-11-16 - Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK EKIPY PORZĄDKOWEJ - od 1 850 PLN

Sprzątanie hal magazynowych, biur
CLEANER Sp. z o.o. - 2016-04-12 - Stryków (łódzkie)

Magazynier - -

Media Expert Przyjęcie dostaw oraz transferów
Załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP
Optymalizacja procesów na magazynie
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2017-01-31 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2017-01-05 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Wschowa (lubuskie)