Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Brzeg Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Brzeg

Województwo: opolskie

Powiat: brzeski

Adres miejsca pracy: ul. Władysława Łokietka 24 (obok Kauflandu)

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-16

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Grodków (opolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-01 - Staszów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów i usług, koordynacja montazy i transportu towarów do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Brzesko (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-21 - Ropczyce (podkarpackie)

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-10 - Zduńska Wola (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymanie czystości wokół obiektu. Staż skierowany do osób powyżej 50 roku życia w ramach programu RPO WM. Praca w godz. od 7.00 - 15.00
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Brzesko (małopolskie)

Segregacja odpadów, utrzymywanie porządku oraz czystości budynku, wykonywanie drobnych prac naprawczych, pielęgnacja zieleni. Staż skierowany dla osób powyżej 30 roku życia posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Brzesko (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Brzeg (opolskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Prace magazynowe
Media Expert - 2017-01-31 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

Analityk Finansowy - -

Media Expert Udział w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów Firmy,
Analiza realizacji powyższych planów oraz analizy i raportowanie odchyleń,
Sporządzanie raportów zarządczych i analiz finansowych, interpretacja danych,
Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych i systemu raportowania, w tym QlikView,
Uczestniczenie w procesie bieżącego prognozowania,
Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów,
Analiza i raportowanie przychodów oraz kosztów dla poszczególnych kanałów sprzedaży,
Media Expert - 2015-11-16 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Dostarczanie towaru do klienta. Miejsce wykonywania pracy na terenie Województwa Małopolskiego.
EUROCASH SERWIS Sp. z o.o. - 2016-12-08 - Brzesko (małopolskie)

INSTALATOR - POMOCNIK - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Brzeg (opolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 500 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w Brzesku w godzinach 15:00 - 21:00 (3/4 etatu)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Małopolska Sp.z.o.o - 2017-01-26 - Brzesko (małopolskie)

DORADCA TURYSTYCZNY - 997,4 PLN

Obsługa klienta, sporządzanie dokumentacji, obsługa programów komputerowych, obsługa poczty internetowej, zapoznanie się z systemami sprzedaży, przygotowanie oferty dla klienta, zapoznanie się z ofertą dla dzieci i młodzieży, zapoznanie się z ofertą ubezpieczeniową. Obsługa kasy fiskalnej. Praca w godzinach 9:00 - 17:00. Oferta stażu skierowana do osób do 30 roku życia w ramach programu PO WER.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Brzesko (małopolskie)

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-09-28 - Łask (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

Media Expert - 2016-06-15 - Łęczna (lubelskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - do 11,4 PLN

Obsługa gości, przygotowywanie potraw, obsługa urządzeń gastronomicznych, dbanie o czystość stanowiska pracy. Praca w Brzesku
Jacek Wąsik Licencjonobiorca Mc Donald's Restauracja - 2016-07-06 - Brzesko (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ELEMENTÓW STALOWYCH - od 2 000 PLN

pracownik produkcji elementów stalowych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Skarbimierz (opolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Brzeg (opolskie)

Media Expert - 2017-02-15 - Kostrzyn (wielkopolskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

Obsługa pracowni internetowej, komputerowej. Katalogowanie zbiorów na nośnikach pamięci zarządzanie lokalną siecią LAN, kamierą internetową. Udział w przedsięwzięciach kulturalno - oświatowych organizowanych przez instytucję. Praca w godzinach 8:00 - 16:00.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Szczurowa (małopolskie)

PALACZ KOTŁÓW CO POW. 50 KW - od 2 000 PLN

Przygotowanie i palenie w kotłach CO pow. 50 kW
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w SKARBIMIERZU - 2016-10-21 - Żłobizna (opolskie)

Media Expert - 2017-01-23 - Kostrzyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Brzeg (opolskie)

LOGISTYK - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, przedstawianie ofert handlowych, wystawianie dokumentów sprzedaży, Wprowadzenie dokumentów sprzedaży do systemu ewidencji informatycznej. Oferta pracy skierowana dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Przyborów (małopolskie)

POKOJOWA/RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Brzeg (opolskie)

OPERATOR PRASY HYDRAULICZNEJ - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa prasy hydraulicznej, załadunek, rozładunek towaru, pakownie towaru. Praca w Uściu Solnym z mozliwością dowozu z Bochni.
FPHU KRIMEX Międzik Barbara - 2016-02-05 - Uście Solne (małopolskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - 1 850 - 3 000 PLN

Naprawa lodówek, chłodziarek, regałów chłodniczych(sklepowych).
Bort- Wimar s.j - 2016-02-23 - Grodków (opolskie)