Praca Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) Olsztyn Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja)

Miejscowość: Olsztyn

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: m. Olsztyn

Adres miejsca pracy: ul. Dworcowa 7

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-25

Wymagania dla kandydatów:
Poszukujemy osób które:
chcą się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży (gwarantujemy początkowe szkolenie)
uwielbiają rozmawiać z ludźmi i obsługa Klienta to będzie przyjemność
nie boją się podejmować drobnych prac naprawczych
nigdy nie były karane

Oferowane korzyści:
umowę o pracę na pełen etat
atrakcyjne wynagrodzenie
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

STOLARZ -PILARZ - od 3 200 PLN

cięcie płyt laminowanych wg rozkrojów,obsługa pilarki poprzeczno-wzdłużnej,montaż mebli
P.P.H. Czapla i Spółka S.C. - 2015-11-30 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PROJEKTANT MEBLI - od 3 200 PLN

rozmowa z klientem, analiza istniejącej dokumentacji technicznej, pomiary i inwentaryzacja, wykonanie projektów mebli i dobór innego wyposażenia pomieszczeń z uwzględnieniem technologii pracy, estetyki i ergonomii. wizualizacja, wycena oraz uzyskanie akceptacji klienta, nadzór autorski w czasie produkcji mebli oraz obdiór
Czapla i Spółka s.c. - 2017-03-31 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPEDYTOR - od 2 500 PLN

Kompleksowa realizacja zleceń
STM GROUP Sp. z o.o. - 2016-01-08 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

DYREKTOR HANDLOWY - do 6 000 PLN

zarządzanie działaniami handlowymi spółki,opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją,pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami biznesowymi,odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującymi przepisami prawa
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - do 2 000 PLN

organizacja zajęć terapeutycznych w pracowni stolarskiej,doskonalenie umiejętności o charakterze stolarskim tj.zapoznanie się z zasadami obsługi podstawowych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi do obróbki drewna,zapoznanie uczestników z zasadami bhp,obsługi poszczególnych narzędzi i maszyn,współpraca z innymi terapeutami i specjalistami,przestrzeganie zasad bhp
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie - 2016-11-21 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - Punkt Obsługi Klienta - -

Media Expert udzielanie Klientom kredytów ratalnych
sprzedaż usług z oferty elektomarketu Media Expert
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
dodatkowo sprzedaż sprzętu RTV/AGD/IT
Media Expert - 2017-02-20 - Katowice (śląskie)

POMOCNIK MALARZA - do 2 500 PLN

przygotowanie stolarki do malpowania
Zakład Stolarki Budowlanej "SOSNOWICZ" S.C. - 2016-10-06 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-04-13 - Świdwin (zachodniopomorskie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - do 1 850 PLN

pozyskiwanie i opieka nad klientami
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

uprzejma obsługa klientów przychodni, odbieranie i wysyłanie korespondencji, obsługa programu klinika XP, prowadzenie dokumentacji i raportów kasowych
Przychodnia Weterynaryjna Nativet Natalia Blanda - 2017-01-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

STATYSTYK - 2 200 - 2 300 PLN

sporządzanie analiz,raportów i prezentacji,gromadzenie i weryfikowanie danych z podszczególnych komórek szpitala,nadzorowanie zmian prawnych w zakresie sprawozdawczości
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny - 2016-07-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA AUTOCYSTERNY - od 3 500 PLN

transport paliw płynnych
OTP S.A. - 2016-06-09 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MONTER MEBLI - 1 750 - 2 000 PLN

skręcenie mebli,pakowanie,załadunek
Jarpol meble - 2015-12-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

terminowe,jakościowe i smakowe przygotowanie posiłków oraz ich wydawanie osobom uprawnionym
22 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie - 2017-03-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-06-15 - Łęczna (lubelskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-04-04 - Kępno (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-01-07 - Zielona Góra (lubuskie)

Media Expert - 2016-08-18 - Rawicz (wielkopolskie)

KIEROWNIK BUDOWY - do 5 000 PLN

tworzenie dokumentacji technicznej,analiza projektów sygnalizacji świetlnych,sporządzanie dokumentacji powykonawczej,planowanie,kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi-elektryczne i telekomunikacyjne
Skanska S.A. - 2017-03-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

OPIEKUN ZWIERZĄT DOMOWYCH - do 1 850 PLN

Nadzór nad zwierzętami w schronisku,karmienie,pojenie, przygotowywanie karmy,prowadzenie odławiania zwierząt na terenie miasta Olsztyna
Schronisko dla Zwierząt - 2016-06-06 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-01-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-08-03 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

Media Expert - 2017-03-10 - Lubań (dolnośląskie)

KOORDYNATOR INWESTYCJI - od 2 000 PLN

odpowiedzialność za proces inwestycyjny,przygotowaywanie ofert,kalkulacja ofert,koordynacja dostaw,negocjacje z dostawcamizatrudnienie: okres próbny 1-3 miesiące ,docelowo na czas nieokreślony
AVISTAR Dariusz Chełchowski - 2017-01-26 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-20 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:
- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-10 - Twardogóra (dolnośląskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Złocieniec (zachodniopomorskie)