Praca DORADCA KLIENTA Puńsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puńsk, powiat: sejneński, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puńsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sejneński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Adres pracodawcy:
Łąkowa 26, 16-500 Sejny, powiat: sejneński, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sejneński

Gmina pracodawcy: Sejny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sejny

Ulica pracodawcy: Łąkowa

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

826S SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów oferowanych przez firmę. Przyjmowanie zamówień, wystawianie wszelkich dokumentów, telefoniczna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

Relizacja celów sprzedażowych, obsługa stałych klientów i pozyskiwanie nowych.Adres miejsca pracy:ul. Celna 11, 48-300 Nysa oaz ul. Rynek 11, 48-340 Głuchołazy
Agencja Bankowa meritumkredyt24.pl - 2016-05-05 - Nysa (opolskie)

MONTER MEBLI - 1 900 - 2 000 PLN

montaż mebli przy uzyciu narzędzi do obróbki ręcznej i mechanicznej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Borzęcin Duży (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 180 PLN

- czynności biurowe w dziale świadczeń rodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Międzychód (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Konradów (łódzkie)

KASJER BILETOWY - 997,4 PLN

sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

prace remontowo-budowlane, wykonywanie elewacji zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Ścinawa (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DS. EWIDENCJI LUDNOŚCI - 997,4 PLN

Tworzenie metryki sprawu, pomoc w wyszukiwaniu kopert dowodowych, wysyłanie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Drobin (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

pełen zakres prac związanych z fryzjerstwem damsko-męskim- strzyżenie,modelowanie,koloryzacja,trwała ondulacja
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Poddębice (łódzkie)

REFERENT - od 1 850 PLN

prace biurowe, pisanie pism urzędowych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Mława (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - do 1 850 PLN

OBSŁUGA MASZYN INTROLIGATORSKICH, SZYCIE DRUKÓW, DZIURKOWANIE OBSŁUGA URZĄDZEŃ INTROLIGATORSKICHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE MILE WIDZIANE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ INTROLIGATORSKICH, 2 MIESIĄCE DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ GRANULUJĄCYCH - od 1 850 PLN

praca przy produkcji nawozów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Działoszyn (łódzkie)

TECHNIK TELEINFORMATYK - 997,4 PLN

budowa i uruchamianie sieci komputerowych LAN, instalacja oprogramowania komputerowego, instalacja okablowań sieciowych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kamieńsk (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu m.in:sporządzanuie decyzji na wycinke drzew i zakrzewień, wyliczanie opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska, przyjmowanie opłat na utylizację azbestu
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Świnna (śląskie)

HANDLOWIEC-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w motoryzacji, prawo jazdy kat. B mile widziane, operatywność, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łowicz (łódzkie)

PRACOWNIK HALI - 997,4 PLN

Praca na hali marketu.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Racibórz (śląskie)

888U - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-30 - Orońsko (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - FLORYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klienta w kwiaciarni
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie towaru, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie, prawidłowe oznaczanie towaru kodami, inkasowanie należności za sprzedane produkty, wyliczanie cen detalicznych, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów kasowych, przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży, dbanie o estetykę miejsca sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ciężkowice (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - do 2 000 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Magazynier-sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Leżajsk (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wznoszenie ścian, obsługa sprzętów używanych na budowie, malowanie ścian, ocieplanie budynków, tynkowanie, zalewanie posadzek
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Pacółtowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI OBUWIA - od 12 PLN

szablonowanie, sklejanie wyściółek do butów, pomoc przy produkcji, składanie wyściółek w gotowe zamówienie
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Czerwieńsk (lubuskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

- kontrola urządzeń w procesie produkcji i ekspoatacji-wykonywanie instalacji elektrycznych-dobieranie i instalowanie, sprawdzanie środków ochrony przeciwpożarowejW pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Kontrola jakości wyrobów gotowych z gumy.Pakowanie wyrobów gotowych.Identyfikacja braków w wyrobach.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Łódź (łódzkie)

STAŻ/PO WER/- MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

naprawa urządzeń i maszyn warsztatowych, demontaż i montaż urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)