Praca DORADCA KLIENTA/PRACOWNIK DS. KREDYTÓW, POŻYCZEK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów biznesowych, wyszukiwanie klientów w źródłach ogólnodostępnych, sprzedaż produktów bankowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DORADCA KLIENTA/PRACOWNIK DS. KREDYTÓW, POŻYCZEK

Data zakończenia pracy: 02.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

MONTER WEWNĘTRZNYCH INSTALACJI SANITARNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji wod-kan, co, gazu oraz instalacji sanitarno-grzewczych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kłobuck (śląskie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

Kontakt ze stałym klientem, poszukiwanie nowych, aktywna sprzedaż bieżacych promocji. Wymagane wykształcenie min. średnie, obsługa komputera na poziomie dobrym. Praca na zmiany w godzinach 8-22 + 2 weekendy w miesiącu sobota 8-21, niedziela 12-21
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Katowice (śląskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

obróbka drewna
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Białobrzezie (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych przy obiektach komunalnych, wykonywanie drobnych remontów budowlano malarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Usługi ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bobolice (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE, krajów WNP
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

BARMAN-KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klientów restauracji
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Słubice (lubuskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 570 PLN

1). Kompletacja zamówień.2). Fizyczne przemieszczenie paczek.3). Rozładunek paczek na palety.4). Postępowanie zgodnie z procedurami Spółki.Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach: 12:30-21:00 / 14:30-23:00.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Sokołów (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

*produkcja odzieży
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Sokółka (podlaskie)

SPRZĄTACZKA - od 500 PLN

dbanie o czystość w obiekcie hotelowym, dezynfekcja sanitariatów, dbałość o czystość okien i ciągów komunikacyjnych. Praca na 1/4 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 850 PLN

wykształcenie min. zawodowe, 12 miesięcy doświadczenia na w/w stanowisku, znajomość języka ukraińskiego, dobra sprawność manualna, praca przy uboju drobiu i obróbka poubojowa (segregowanie, ważenie, porcjowanie)
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Świeca (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych i telekomunikacyjnych, przygotowywanie i obsługa narad Burmistrza i Sekretarza, przyjmowanie, wysyłanie i rozdzielanie korespondencji, prenumerata wydawnictw prasowych i książkowych, organizowanie kontaktów Burmistrza i Sekretarza z interesantami.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Cedynia (zachodniopomorskie)

STAŻ - KASJER HANDLOWY - 87 - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Namysłów (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie sie z asortymentem artykułów, spradzanie terminów przydatności, układanie towarow na pólkach, przyjmowanie towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fisklanej.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Gostynin (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

układanie glazury
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Janów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

układanie towaru na półkach, obsługa klientów, oraz obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie domów,biur, mycie okien Praca na terenie Wrześni Dojazd służbowym samochodem
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Grzybowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca RTV i AGD
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Lubań (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w organizacji zajęć dla dzieci w przedszkolu, uczestnictwo w spacerach i wycieczkach dzieci
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR BELOWNICY - od 1 850 PLN

obsługa linii do belowania makulatury
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Świny (łódzkie)

LABORANT - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

OBUWNIK - od 1 850 PLN

Szycie cholewek na maszynach przemysłowych, montaż obuwia
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowy Targ (małopolskie)

MISTRZ PRODUKCJI - od 3 500 PLN

bieżące uzgadnianie planu i zakresu produkcji
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Wierzchucin (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed