Praca DORADCA KLIENTA/PRACOWNIK BIUROWY Zambrów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, sprzedaż usług i oferty firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zambrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zambrowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: biegła obsługa komputera i pakietu OFFICE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Fabryczna 3, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: zambrowski

Gmina pracodawcy: Zambrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zambrów

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.06.2016

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 100 PLN

sprzątanie hal magazynowych, na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - do 1 850 PLN

Rozwożenie towarów na terenie UE
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Trzebnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA -KUCHARZ - 997,4 PLN

Sprzedawca -kucharz
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PLACOWY - do 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Osięciny (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYNY PAPIERNICZEJ - od 2 000 PLN

obsługa maszyny do wytwarzania opakowań
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Staniątki (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY (Z) - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Żabno (małopolskie)

POMOC LAKIERNIKA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, obsługa linii do lakierowania proszkowego
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Masłońskie (śląskie)

POMOC KUCHENNA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Iwonicz (podkarpackie)

MONTAŻYSTA-STOLARZ - do 1 850 PLN

MONTAŻ MEBLI NIETYPOWYCH I STOISK TARGOWYCH. PRZYGOTOWANIE I SKŁADANIE PODZESPOŁÓW. MONTAŻ U KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Skierniewice (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc przy załatwianiu korespondencji,przygotowywanie kopii dokumentów,pomoc przy przyjmowaniu, wysyłaniu i rozdzielaniu korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Parczew (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

prace magazynowe, załadunek, rozładunek, transport do klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Sosnowiec (śląskie)

MALARZ SZPACHLARZ SZTUKATOR - do 1 850 PLN

Przygotowanie powierzchni do malowania (pow. 3 m). Prace na wysokości, malowanie, prace sztukatorskie, renowacja zabytków.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Legnica (dolnośląskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 100 PLN

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, wykonywanie zabiegów manicure, pedicure, udzielanie porad kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

dekretowanie dokumentów, wystawienie faktur, sporządzanie wezwań do zapłaty, księfowanie dokumentów, naliczanie list płac
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - ZAOPATRZENIOWIEC - do 3 339,8 PLN

kontakty z producentami i dostawcami
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA W ZESPOLE OBSŁUGI ZLECEŃ - od 2 500 PLN

Praca z komputerem, kontakt telefoniczne i mailowy z kontrachentami, monitorowanie płynnego przepływu zleceń za pomocą dedykowanego systemu, praca stacjonarna w biurze przy komputerze.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Reguły (mazowieckie)

ASYSTENT DS. HANDLU I PROMOCJI - od 2 200 PLN

obsługa klientów, prowadzenie działalności handlowej, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami towarów, pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja oferty, zestawienia i analiza sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Piaseczno (mazowieckie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ. - od 3 000 PLN

SPAWANIE I MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWEJ.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łozienica (zachodniopomorskie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 2 000 PLN

POMOC NA TERENIE SZKLARNI, ZAMAWIANIE TOWARÓW, USTAWIANIE KWAIATÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, CHĘĆ NAUKI ZAWODU OGRODNIKA
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

298S - ZBROJARZ - od 925 PLN

układanie, montowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych, montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych, przygotowywanie stali zbrojeniowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wołomin (mazowieckie)

MONTER FASAD - od 1 100 PLN

Montaż fasad zewnętrznych z wymogiem posiadania kursu systemów montażu fasad
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Starawieś (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Komputerowe prowadzenie księgowości w zakresie ksiąg rachunkowych, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, rozliczanie faktur z importu i eksportu, rozliczanie rozrachunków.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie wszelkich robót remontowo-budowlanych, prace montażowe, rozbiórkowe, murowanie i tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wielątki (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Nowa Dęba (podkarpackie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

piekarz
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Biedaszki Małe (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

segregacja towaru, sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Suwałki (podlaskie)