Praca DORADCA KLIENTA Polkowice P.H.U. M&M Wnuk - Pawłowska

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: AKTYWNA SPRZEDAŻ KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH I HIPOTECZNYCH, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW DBAJĄC JEDNOCZEŚNIE O WYSOKI POZIOM OBSŁUGI, DBAŁOŚĆ I UTRZYMANIE RELACJI Z KLIENTAMI, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY

Data publikacji: 2016-04-18

Lokalizacja: Polkowice (dolnośląskie)

Pracodawca: P.H.U. M&M Wnuk - Pawłowska

Zachodnia 6A, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
AKTYWNA SPRZEDAŻ KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH I HIPOTECZNYCH, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW DBAJĄC JEDNOCZEŚNIE O WYSOKI POZIOM OBSŁUGI, DBAŁOŚĆ I UTRZYMANIE RELACJI Z KLIENTAMI, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polkowice

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA, MILE WIDZIANE DOSWIADCZENIE W SPRZEDAŻY USŁUG FINANSOWYCHUMIEJĘTNOŚCI BUDOWANIA I PODTRZYMYWANIA DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTEM, KOMUNIKATYWNOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA I PROGRAMÓW BIUROWYCH, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY FINANSOWEJ

Nazwa pracodawcy: P.H.U. M&M Wnuk - Pawłowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
OSOBIŚCIE PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM, TELEFONICZNIE W GODZ. 9-17

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: polkowicki

Gmina pracodawcy: Polkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polkowice

Ulica pracodawcy: Zachodnia

Numer budynku pracodawcy: 6A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta