Praca DORADCA KLIENTA Ostróda Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pozyskiwanie klienta , obsluga internetowa, sprzedaz produktów finansowych pozyczek

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała

Mikołaja Kopernika 2, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klienta , obsluga internetowa, sprzedaz produktów finansowych pozyczek

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostróda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostróda

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: pdstawowa znajomość obsługi klienta

Nazwa pracodawcy: Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: uczestnictwo w giełdzie pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta