Praca DORADCA KLIENTA Nowe Miasto Lubawskie kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-05-24

Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Miasto Lubawskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowomiejski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Grunwaldzka 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nowomiejski

Gmina pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK KANCELARYJNY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

Pomoc kafelkarzowi, pomoc murarzowi przy wykonywaniu tynkowania oraz wykonywanie prostych prac przy zdobieniach gipsowych.Miejsce pracy: Wrocław i teren krajuOferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa kelnerska gości, obsługa kasy fiskalnej, obsługa POS-u
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa urządzeń sklepowych, dbanie o aktualne inf. o cenie towaru, wymiana etykiet
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SALOWA - od 2 000 PLN

Salowa
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Knyszyn (podlaskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

obsługa urządzeń i maszyn gastronomicznych, przygotowywanie produktów, otwarcie i zamknięcie kuchni, obsługa programu zarządzającego pracą kuchni oraz restauracyjnego; współudział w przyjmowaniu dostaw, inwentaryzacji dziennej, opisywaniu produktów, audycie jakościowym, pomoc przy kontroli stanu magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Poznań (wielkopolskie)

1692U ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Radom (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 016 PLN

serwis urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, kontrola automatyki, kontrola zasileń oraz komunikacji
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie biura i obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kwidzyn (pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

PODSTAWOWE ZADANIA ZAWODOWE GRAFIKA KOMPUTEROWEGO MULTIMEDIÓW OBEJMUJĄ ANALIZĘ ZAŁOŻEŃ PROJEKTU MULTIMEDIALNEGO, PRZYGOTOWANIE PROJEKTU, OPRACOWANIE POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW SKŁADOWYCH PROJEKTU, DOSTOSOWANIE KONIECZNYCH NARZĘDZI, PRZYGOTOWANIE POTRZEBNYCH MATERIAŁÓW
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kozielno (opolskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

Oferta stażu - zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

obsługa klienta, koloryzacja, dbanie o czystośc stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Pułtusk (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Radom (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 1 600 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie wietnamskiego prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TOKARZ - do 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń, obsługa tokarki konwencjonalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Katowice (śląskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 040 PLN

różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładunek i załadunek towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe. Praca na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - do 1 900 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gdańsk (pomorskie)

EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM - od 1 850 PLN

inkasowanie należności, dbanie o porządek w miejscu pracy, promowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Chojna (zachodniopomorskie)

OGRODNIK - do 1 850 PLN

Ogrodnik - przygotowanie terenu, wysiewanie nasion, sadzenie i przesadzanie roślin, przycinanie, nawożenie, nawadnianie, usuwanie chwastów, wykonywanie zabiegów w zakresie ochrony roślin.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wola Mielecka (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

przeprowadzanie drobnych prac remontowych wewnątrz i na zewnątrz budynku, dokonywanie przeróbek, sprzątanie terenu wokół budynku firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Olkusz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Byczyna (opolskie)

BETONIARZ - od 2 000 PLN

operator węzła betoniarskiego;
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Skoki (wielkopolskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY, MECHANIK (D) - do 2 000 PLN

prace związane z blacharką samochodową, montaż blacharki samochodowej, mechanika samochodowa
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Radłów (małopolskie)

KOSMETYCZKA OFPR/16/1918 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu wykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Męcina (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY WYROBY GARMAŻERYJNE - do 925 PLN

PRZYGOTOWYWANIE WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZAMÓWIEŃ;
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)