Praca DORADCA KLIENTA Nidzica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przygotowanie towaru do sprzedaży, poznanie towaru w sklepie, magazynowanie towaru wg asortymentu i jego właściwe przechowywanie, dbałość o wygląd i estetykę towarów przeznaczonych do sprzedaży, pakowanie towaru dla klienta stosownie do zamówienia (śluby, imieniny itp.)

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nidzica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nidzicki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Staż w ramach Regionalengo Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla 1 osoby bezrobotne powyżej 30 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Traugutta 23, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nidzicki

Gmina pracodawcy: Nidzica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nidzica

Ulica pracodawcy: Traugutta

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN MEDYCZNY - od 2 000 PLN

Pielęgnacja pacjentów.Praca zmianowa, wymagana dyspozycyjność (godziny pracy do ustalenia).Kontakt z pracodawcą e-mail lub osobiście w dziale kadr.Miejsce pracy: WrocławOferta znajduje się w sali: C
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJERKA - od 1 000 PLN

Realizacja płatności, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, dbałość o higienę i estetykę na stanowisku pracy, wykonywanie innych zadań zleconych przrez pracodawcę.Nie mniej niż 82 godziny w miesiącu.Sala G
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Czarnków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN - od 2 000 PLN

hydraulika siłowa, naprawa żurawii , HDS
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Topolno (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko-ładowarki: organizacja pracy w terenie, dbałość o narzędzia pracy, dbałość o sprzęt.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA/OFERTA STAŻU DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH W PUP LUBLIN - 997,4 PLN

bezpośrednia obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towaru i ekspozycja na półkach oraz rozmieszczenie w magazynie, pomoc przy wyborze produktu, sprawdzanie jakości, ilości dostaw towaru, dbałość o oznaczenie cenowe i graficzne asortymentu
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

mycie pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

wykonywanie elementrów meblowych, montaż mebli, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Moszczenica (małopolskie)

prace biurowe, obsługa komputera ,porządkowanie dokumentów kontrola i ewidencja czasu pracy,oraz prace przy zieleni
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Augustów (podlaskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 925 PLN

Opieka i nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Czołowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK LINII PORDUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

wyk., średnie, doświadczenie min. 1 rok jako tapicer lub montażysta mebli tapicerowanych, umiej. pracy w grupie, dobra organizacja pracy,zdolności manualne, obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer -montażysta, pakowanie mebli w kartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsł.narzędzi ręcznych bez napędu,obsługa ręcznych wózków transportowych,wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Ociąż (wielkopolskie)

SORTOWACZ FRAKCJI - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ścinawica (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa techniczna, naprawa samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli i innych pojazdów silnikowych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Biała (zachodniopomorskie)

MOBILNY MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Napraw pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Snochowice (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DO PRAC OGRODNICZYCH I SZKÓŁKARSKICH (12OP) - od 1 000 PLN

Prace ogrodnicze i pielęgnacyjne w szkółce oraz ogrodach.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wygoda (mazowieckie)

MURARZ - 1 850 - 3 500 PLN

praca na realizowanych budowach
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Grębocin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

Zarządzenie dostawami i przygotowywanie zamówień klientów, analizowanie rynku, także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd i i nne, nadzorowanie sieci handlowej Spółki, kompetencje sprzedawcy i kasjera, język chiński do porozumiewania się z zarządem i zamawiania towaru, zasepowanie innych pracowników w razie choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DEKARZ - do 1 850 PLN

pokrywanie i napraw dachów różnymi materiałami dekarskimi, remontowanie urządzeń słuzących do odprowadzania wody, ocena jakości
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łuków (lubelskie)

SERWISANT - od 2 500 PLN

utrzymanie sprawności technicznej, mechanicznej maszyn; nadzorowanie procesów związanych z pracą maszyny;diagnozowanie awarii, wykonywanie napraw, realizacja planowanych przeglądów i konserwacji;rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;sporadyczne zjazdy na dół kopalni.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Wyry (śląskie)

KIEROWNIK DZIAŁU W LOKALU GASTRONOMICZNYM - od 1 850 PLN

nadzór nad pracownikami, organizacja imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

MONTER PROWADNIC KULKOWYCH - do 1 850 PLN

Monter prowadnic kulkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje cen, sprzedaż towarów, kontakt z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 900 PLN

szycie odzieży wierzniej z dostarczanych i wykrojonych materiałów, lekkie prace transportowe, prace porządkowe w szwalni
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Częstochowa (śląskie)

POMOC CUKIERNIKA - 997,4 PLN

Przygotowywanie surowców do produkcji ciast i ciasteczek, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, produkcja ciast i ciasteczek.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTARACJI - do 2 016 PLN

Przygotowywanie posiłków typu fast food: kanapki, sałatki, desery, napoje, drobne prace porządkowe na stanoiwsku pracy i w obiekcie. Obsługa kasy fiskalnej i sprzedaż produktów. Miejsce pracy: Wrocław, pl. Dominikański 3.Kontakt kandydatów z pracodawcą: telefonicznyOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Wrocław (dolnośląskie)

BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

nadzór i koordynowanie prac podległych pracowników, rozliczanie usług, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

MENADŻER DZIAŁU FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI - od 12 000 PLN

Budowa i rozwój, zarządzanie działem finansów, nadzorowanie wypłat pracowników, zakładanie i likwidowanie rachunków bankowych . Nadzór i przygotowywanie raportów dla członków zarządu.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Łódź (łódzkie)

POMOC PIEKARNICZA - 997,4 PLN

m.in. przygotowanie surowców do produkcji cukierniczej- ważenie produktów- formowanie ciasta na stole piekarniczym - przygotowanie form na chleby- czyszczenie koszyków wiklinowych na pieczywo
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Czernichów (śląskie)