Praca DORADCA KLIENTA Lubin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta w Salonie "EMPIK", obsługa kasy fisklanej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługi kas fiskalnych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 12b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 200 PLN

Kuchnia polska, umiejetność pracy w kuchni otwartej
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Nowy Targ (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Włodków Górny (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klienta podczas przyjęć okolicznościowych, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gorzyczki (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 1 850 PLN

Jazda samochodem ciężarowym na trasach krajowych i zagranicznych, sporządzanie sprawozdań w językach rosyjskim, ukraińskim, kontakt z dyspozytorami, wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

bieżące naprawy samochodów, konserwacja, wymiana podzespołów, naprawa silnika, wymiana i wyważanie ogumienia
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

Konfekcjonowanie chemii gospodarczej. Obsługa maszyn konfekcjonujących. Kontrola opakowań. Przeprowadzanie prób jakościowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH - do 925 PLN

Wykształcenie: średnie, 2 lata stażu pracy, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz regulacji podzespołów; zakres obowiązków: remont i naprawa maszyn i silników, głównie produkcji rosyjskiej, diagnostyka uszkodzeń; jedna zmiana; 1/2 etatu; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Gliwice (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zapoznanie się ze stanowiskiem pracy,realizacja nauki w zakresie obsługi programu komputerowego "TOP"praktyczna nauka zwodu pod kierunkiem doświadczonych pracowników,zapoznanie się z dokumentacją magazynową i jej obiegiem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-OGRODNIK - 997,4 PLN

Sprzedaą i pielęgnacja roślin
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie placówki służby zdrowia
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Żelechów (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat, prowadzenie zajęć dydaktycznych, prowadzenie zebrań z rodzicami, wykonywanie dekoracji
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gostyń (śląskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - od 2 200 PLN

Wykonywanie, montaż, transport sztukaterii drzewnej, postarzanie i częściowa renowacja elementów drewnianych, mebli itp
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

Osługa sprzedaży internetowej: drukowanie i kompletowanie zamówień (drobne produkty),drukowanie adresów, pakowanie do kopert, obsługa programu magazynowo-fakturującego, stanów magazynowych oraz kasy fiskalnej. Obsługa ebay.de, allegro, sklep internetowy.Umiejętność dokładnego czytania i liczenia. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami bhp,- zapoznanie się z aparturą medyczną stosowną w gabinecie
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA, BUKIECIARZ - od 1 850 PLN

sprzedaż i prace dodatkowe w kwiaciarni (bukieciarstwo)
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Hornówek (mazowieckie)

PROJEKTANT ODZIEŻY - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie/ wyższe; obsługa komputera, programu Corel Draw, Photoshop; zakres obowiązków: projektowanie odzieży, grafiki odzieży, przygotowywanie szablonów do druku wykrojów; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Knurów (śląskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynku, układanie paneli, wylewanie posadzek, układanie płytek.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 100 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

812S - KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprawna i kulturalna obsługa klienta, wypisywanie paragonów i inkasowanie należności ze sprzedaży towarów, odpowiednie wyeksponowanie i zareklamowanie sprzedawanego towaru.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Zielona Góra (lubuskie)

CIEŚLA - do 1 200 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie wymagane; budowa dachów, domów z drewna; umowa o dzieło; mijesce pracy: obszar Polski
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Brak danych
PAPAJA SC WIESŁAW POPKO I MARIUSZ POPKO - 2017-02-13 - Lubin (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- GOTOWANIE POTRAW- LEPIENIE PIEROGÓW- UTRZYMANIE CZYSTOŚCI- OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Przemków (dolnośląskie)

Rozpoznawanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci, realizacja podstawy programowej w oparciu o program przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Stalowa Wola (podkarpackie)