Praca DORADCA KLIENTA Lubin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta w Salonie "EMPIK", obsługa kasy fisklanej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługi kas fiskalnych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 12b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Puławy (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Lipsko (mazowieckie)

TARTACZNIK - od 2 000 PLN

praca przy obróbce drewna opałowego, ciecie, łupanie, układanie drewna
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Legnica (dolnośląskie)

OPTYK OKULAROWY - 997,4 PLN

Aktywna sprzedaż oraz doradztwo produktów i usług, obsługa klienta, sporządzanie dokumentów zamówień i przyjęć towarów, dbanie o estetykę i wygląd salonu, współpraca z optykiem i lekarzem okulistą, obsługa branżowego programu komp.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI PALIW (S) - 997,4 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych- towar stacji paliw, obsługa dystrybutorów paliw, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Skrzyszów (małopolskie)

ZBIERACZ/KA PIECZAREK - 1 000 - 1 850 PLN

zbiór pieczarek
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Włoszakowice (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - MECHANIK - od 1 850 PLN

Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POMOCNIK OPERATORA BELOWNICY WYSEGREGOWANIA ODPADÓW - od 1 850 PLN

zapoznanie z zasadami obsługi maszyny do belowania tzw. belownicy, przygotowywanie belownicy przed rozpoczęciem procesu formatowania odpadów w bryły o określonych wymiarach i określonym ciężarze, sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania belownicy tj. napędów podzespołów prasujących, konserwowanie belownicy, utrzymywanie w czystości miejsca/stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Pieszyce (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

578U - PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Radom (mazowieckie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi od 2 do 6 roku życia, dbanie o higienę dzieci, dbanie o czystość w przedszkolu, pomoc podczas posiłków oraz podczas zajęć dydaktycznych, zabawa z dziećmi, nauczanie dzieci języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Gostyń (śląskie)

OPERATOR WYWAŻARKI - od 1 750 PLN

Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie. Zakres obowiązków: obsługa wyważarki CNT.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Parchowo (pomorskie)

program stazu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Polkowice (dolnośląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 1 850 - 3 500 PLN

Przewóz pracowników na trasie Zgierz- Łódź, jazda od 4.30 do 6.30 i od 12.00 do 15.00
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zgierz (łódzkie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

asystowanie przy zabiegach, przygotowanie stanowiska do pracy, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH -

1. Zapoznanie z pracą sekreatriatu.2. Wpisywanie spraw do rejestrów, repertoriów.3. Wykonywanie kserokopii.4. Wysyłanie korespondencji do stron postępowania przygotowawczego.5. Przepisywanie pism.6. Zszywanie akt postępowań przygotowawczych.7. Podkładanie zwrotnych poświadczeń odbioru postanowień, pism.8. Wykonywanie innych czynności zleoconych przez prokuratorów, kierownika sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łęczyca (łódzkie)

SPAWACZ- ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

przygotowywanie cen przed wyłozeniem towaru; przygotowywanie ekspozycji towarowej; utrzymywanie porządku na dziale sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

Produkcja rozsad roślin rabatowych, obsadzanie pojemników roślinami tarasowymi, pielęgnacja drzew i krzewów, renowacja trawników, przygotowanie kolejnego sezonu produkcyjnego.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, obsługa kas fiskalnych, wag, rozkładanie towarów, przyjmowanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - do 2 000 PLN

wykonywanie ścianek działowych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - 997,4 PLN

Pozostali opiekunowie dziecięcy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Recz (zachodniopomorskie)

MONTER IZOLACJI - od 900 PLN

MONTAZ IZOLACJI, SPAWANIE KONSTRUKCJI WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY MIN 5 LAT, UMIEJĘTNOŚC SPAWANIA, UPRAWNEIINA SPAWACZA
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Masłowice (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowerok stażu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Racławice (wielkopolskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 1 750 PLN

Lakierowanie elementów drewnianych.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wola Rafałowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (D) - do 1 850 PLN

wykonywanie pieczątek, wysyłanie ofert i projektów do zatwierdzenia, sprzedaż oraz doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Tarnów (małopolskie)