Praca DORADCA KLIENTA Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: program stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnie
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Piła (wielkopolskie)

MŁODSZY REFERENT/ REFERENT - 997,4 PLN

Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - od 1 750 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie odzieży, obsługa maszyn pralniczych, prasowanie, foliowanie odzieży
EBS S.A. - 2015-11-25 - Łódź (łódzkie)

F-SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Chojnów (dolnośląskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie przesyłek, sporządzanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kościan (wielkopolskie)

REFERENT DS. KSIEGOWYCH - STAZ FP(ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

Obsługa systemu księgowego, wprowadzanie dokumentów do systemu
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Żagań (lubuskie)

SPRZEDAWCA DPP ALG - od 1 750 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

obsługa punktu IN-POST
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - od 1 850 PLN

zgodnie z oferta
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Czarna Dąbrówka (pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - PRACA W MAGAZYNIE - 2 000 - 2 300 PLN

Krojenie oraz pakowanie pieczywa, praca w magazynie.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Sopot (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż alkoholi
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Suwałki (podlaskie)

STAŻ - ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

ręczne wykonywanie wykopów, rowów, układanie masy bitumicznej, układanie kostki brukowej, pomoc przy rozładunku i załadunku materiałów budowlanych, prace zanalizacyjne itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Garzew (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Obsługa biura; obsługa urządzeń biurowych; obsługa systemu informatycznego firmy; przygotowywanie zestawień i raportów przy użyciu programu Excel; prowadzenie i pilnowanie odpowiedniego obiegu dokumentów; układanie i archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kluczbork (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik polowy
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zagroby (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 550 PLN

prowadzenie dokumentacji administracyjno biurowej oraz obsługa lini telefonicznej w językach obcych.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Legionowo (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Makowiska (łódzkie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM CHIŃSKIM - 5 500 - 6 500 PLN

Praca z systemem, filtrowanie i kwalifikowanie zleceń napraw IT;Raportowanie oraz rozpatrywanie ekalacji klienta końcowego;Aktywny kontakt z klientem wewętrznym oraz zewnętrznym;Monitorowanie czasu relaizacji zleceń;Bieżąca naliza oraz walidacja danych zawartych w zgłoszeniach w oparciu o procedury Hemmersbach.Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 2 000 PLN

prowadzenie logistyki obiegu dokumentów i transportu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

ANALITYK FINANSOWY - od 4 800 PLN

Odpowiedzialność za rosyjskie działania księgowości: zobowiązania, należności, zwroty kosztów dla pracowników, środki trwałe, przepływy wewnętrzne, zamknięcie miesiąca, uzgodnienia kont; Zarządzanie przejściami; Poprawa procedur roboczych, zapewniając zgodność w lokalnych państwach; Wspieranie jednostek biznesowych w różnych krajach i lokalnych zespołów kontrolnych; Wykonywanie czynności rewizji i kontroli.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Wrocław (dolnośląskie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Żuromin (mazowieckie)

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI JEZDNIOWE - 2 200 - 3 200 PLN

Kompletacja towarów na wózek jezdniowy, realizacja zamówienia sklepu, dbałość o porządek w magazynie
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 12 PLN

Mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętności techniczne, uprawnienia na suwnice i żurawie , wózki widłowe, SEP do 1 kV;
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Świdnica (dolnośląskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac malarskich na terenie budow obiektów.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

Fryzjer (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Lędziny (śląskie)

SPRZĄTACZ POSESJI K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC SPAWACZA, MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 900 PLN

POMOC PRZY ŁĄCZENIU ELEMENTÓW ZGODNIE Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM, MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Bardo (dolnośląskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Myślenice (małopolskie)

KOSZTORYSANT - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie lub wyższe budowlane; umiejętność obsługi komputera; znajomość jęz. obcego; prawo jazdy kat. B; podstawowa znajomość rynku mat. budowlanych; zakres obowiązków: przygotowywanie ofert handlowych i kosztorysów, prowadzenie negocjacji, prowadzenie inwenteryzacji ciągłej, przyjmowanie i wydawanie towaru, wystawianie faktur, obsługa klienta; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gliwice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed