Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: telefoniczne utrzymanie i pozysk klientów

Data publikacji: 2016-02-08

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premiaq + bonusy

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
obsługa komputera, chęć do pracy, dyspozycyjność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało, dłonie; zapoznanie z aparaturą niezbędną przy wykonywaniu specjalistycznych zabiegów kosmetycznych; wykonywanie zabiegów pedicure, manicure, henna oraz regulacja brwi, zabiegi z zakresu podologii; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP i ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KAFELKARZ - do 1 850 PLN

samodzelny kafelkarz
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT BIUROWO-ADMINISTRACYJNY - od 2 000 PLN

Przygotowywanie zamówień do realizacji, kontakt mailowy i telefoniczny z klientem, fiskalizacja sprzedaży, przygotowywanie asortymentu do ekspozycji internetowej.
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DS. ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I WYCHOWAWCZYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie dziennika korespondencji, przyjmowanie i sprawdzanie kompletnych wniosków, prowadzenie rejestrów, redagowanie pism, wydawanie zaświadczeń.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Puck (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 300 PLN

przygotowywanie potraw kuchni tureckiej
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Rzeszów (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

oferta stażu do 30 r.ż
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łowicz (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wysoka (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 200 PLN

Szycie lekkiej konfekcji damskiej.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

obsługa korespondencji sądowej- przyjmowanie, rozdzielanie i wysyłka korespodencji
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 500 PLN

kierowca mechanik
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Poddębice (łódzkie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO HANDLOWYCH (S) - 997,4 PLN

obsługa programów z zakresie MS OFFICE, obsłga klienta, organizacja pracy biura, kompletowanie dokumentów, przygotowanie ofert handlowych, wystawianie faktur, wykonywanie czynności administracyjno biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Tarnów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH, DBANIE O POZYTYWNY WIZERUNEK FIRMY;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE OGÓLNOKSZTAŁCACE, OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH;PRACODAWCA PROSI O PRZESŁANIE CV NA ADRES E-MAIL: j.borowczyk (at) kredyty-chwilowki.pl
POŚREDNICTWO FINANSOWE KREDYTY CHWILÓWKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJERKA - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damsko męskie
NEGRO - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 16 PLN

Asystent osoby niepełnosprawnej: realizacja specjalistycznych usług opiekuńczych w domu dziecka niepełnosprawnego.
Małopolski Oddział Okręgowy PCK w Krakowie - 2017-06-16 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towarów, składanie paczek zgodnie z zamówieniami od klientów
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Sosnowiec (śląskie)

CUSTOMER SERVICE MANAGER - 997,4 PLN

- przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im informacji, oprowadzanie po placówce;- przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji;- obsługa telefonów, poczty elektronicznej;- obsługa paneli administracyjnych strony internetowej, portali społecznościowych i bloga;- przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty kierownictwa;- przygotowywanie korespondencji do wysyłki i wysyłka zaakceptowanej korespondencji;- obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu / grafiki;- obsługa kserokopiarki i skanera;- przygotowywanie, weryfikacja i kontrola zestawień i dokumentów;- prowadzenie i weryfikacja zaakceptowanych grafików i zamówień;- współpraca z partnetami i kontrahentami;- aktywna współpraca z innymi działami firmy;- aktywna współpraca z innymi działami firmy;- zarządzanie procesami;- archiwizacja dokumentacji;- marketing.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Banino (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KOMPUTERA, KASY FISKALNEJ I INNYCH URZ. BIUROWYCH, OBSŁUGA KLIENTA, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Głogów (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 925 PLN

-wykonywanie instalacji elektrycznych na budowach na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lębork (pomorskie)

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Krzęcin (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

administracja biura, prezentacja nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ - do 2 000 PLN

TWORZENIE WYROBÓW PIEKARNICZYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Otłoczyn (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER DAMSKI (Z) - do 1 850 PLN

fryzjer damski
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Tarnów (małopolskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. UMAWIANIA SPOTKAŃ - 10 - 15 PLN

telefoniczny kontakt z klientami jednego z polskich banków w celu umówienia spotkania w oddziale, inne prace biurowe.
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER/OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI TWORZYW SZTUCZNYCH - od 925 PLN

magazynier/operator maszyn do produkcji tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Komorniki (wielkopolskie)

CHOLEWKARZ - od 1 950 PLN

organizowanie własnego stanowiska pracy,przyjmowanie i ocenianie jakości materiałów cholewkarskich,przygotowywanie szablonów lub wykrojników wykorzystywanych w procesie technologicznym,wykrawanie elementów wierzchnich i podszewkowych cholewki,przygotowywanie elementów cholewek do operacji wykonywanych w szwalni właściwej,szycie cholewek i kontrolowanie ich jakości
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Częstochowa (śląskie)