Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: telefoniczne utrzymanie i pozysk klientów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 12zł/h + premia + bonusy

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
obsługa komputera, dyspozycyjność, chęć do pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.12.2015

Podobne oferty pracy

SPEDYTOR - od 2 500 PLN

planowanie, monitorowanie, kontrola realizacji zleceńtransportowych. Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz przewoźnikami
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 1 850 PLN

drobne bieżace naprawy, dbanie o funkcjonowanie urzadzeń technicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gniezno (wielkopolskie)

ANALITYK DANYCH BIZNESOWYCH - od 2 800 PLN

Ocena modeli biznesowych, kontrola finansowa wszytskich transakcji klienta. Bezpośredni kontakt z klientem ukraińskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotakń umawianych przez dział CALL CENTER
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

tworzenie polityki sprzedaży, usługi w zakresie holowania pojazdów w kraju i Europie, sprzedaż i kupno samochodów, praca w terenie, poszukiwanie nowych rynków zbytu, analiza potrzeb klientów, sporządzanie dokumentów sprzedażowych w obcym języku
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 3 500 PLN

Bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientami, wprowadzanie zleceńserwisowych, rozliczanie serwisantów z wykonywanej pracy, zamówieniaczęści i sprzetu, inne prace biurowe, praca w godz.8-16
SEGAL Sebastian Waindzoch - 2016-09-23 - Opole (opolskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Wyryki-Połód (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO- BIUROWA - od 2 000 PLN

Obsługa sekretariatu, przyjmowanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie prostych prac biurowych, redagowanie pism.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU - od 2 058 PLN

Prowadzenie zajęć w przedszkolu
LIDIA ZALEŚNY NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK STOKROTKI - 2017-01-17 - Kraków (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Piaseczno (mazowieckie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Krotoszyn (wielkopolskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 8 541,67 PLN

Praca dla miedzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszenia przyszłych produktów pod nadzorem inzynierów starszych stopniem w obszarze technologi głosowej, rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze technologii głosowej o średniej złożoności.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER DAMSKO- MĘSKI - od 1 850 PLN

Fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kolbuszowa (podkarpackie)

MONTER DOCIEPLEŃ - od 2 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DO PAKOWANIA WYROBÓW MLECZARSKICH - od 11 PLN

Pakowanie wszystkich wyrobów mleczarskich. Mile widziane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Siedlce (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

Prace porządkowe na terenie Gminy Janów
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Janów (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

porządkowanie terenów wokół obiektów sportowych, prace konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Augustów (podlaskie)

INFORMATYK/WEBMASTER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

sprzedaż i zamawianie towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Bolesławiec (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Sprzedaż produktów i usług bankowych, obsługa klientów w zakresie prowadzenia rachunków rozliczeniowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
SPEKTRUM Agnieszka Błoch - 2016-08-16 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

INZYNIER QA - od 6 000 PLN

Programowanie w technologiach internetowych (HTML, PHP, JAVA SCRIPT, Bazy Danych), samodzielne testowanie, poszukiwanie nowych systemów i narzędzi testowania.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

docieplanie i malowanie budynków
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż lodów, gofrów, ciast, kawy,deserów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Piła (wielkopolskie)

utrzymanie porzadku na trenie pływalni,w szatniach , sprzedaż wejściówek i karnetów
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Lubartów (lubelskie)

ZBROJARZ - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA (J.ANGIELSKI) - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 20 PLN

Tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów z Wietnamu, kontakt z kontrahentami i klientami z Wietnamu, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mroków (mazowieckie)