Praca DORADCA KLIENTA Jastrzębie-Zdrój kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Doradca klienta

Data publikacji: 2016-08-19

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pszczyńska 134, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Pszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 134

Profil działalności pracodawcy: Odszkodowania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK INFORMATYK - od 1 800 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Będzin (śląskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

Prace placowe: przenoszenie i przemieszczanie towarów, dbanie o porządek, prace naprawcze.
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Lipsko (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrołęka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Tyszowce (lubelskie)

REFERENT - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Opoczno (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 1 300 PLN

zakup towarów od dostawców z Wietnamu, negocjowanie cen towarów, rozliczanie operacji handlowych, prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjmowanych i wydawanych towarów z magazynu
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, pomocnik klienta placówki, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

OPIEKUN ŚWIETLICY WIEJSKIEJ - 997,4 PLN

1. Organizacja zajęć świetlicowych.2. Nadzór nad stanowiskami komputerowymi.3. Organizacja spotkań ze społeczeństwem.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Piątek (łódzkie)

ZAMIATACZ - od 1 850 PLN

Zamiatacz
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wałcz (zachodniopomorskie)

UBOJOWY - 997,4 PLN

1.Prace gospodarcze2.Karmienie zwierząt, kontrola dobrostanu zwierząt3.Prace sprzątające (mycie i dezynfekcja)4.Wpędzanie zwierząt do uboju 5.Utrzymywanie porządku wokół ubojni 6.Pomoc przy załadunku i rozładunku zwierząt7.Uzupełnianie dokumentacji związanej z kontrolą dobrostanu zwierząt
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Sierakowice (pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 000 PLN

Asystowanie stomatologowi, przygotowanie pacjenta do zabiegu stomatologicznego, przygotowywanie materiałów stomatologicznych.
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie dań kuchni arabskiej i mięsa kebab.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Lubin (dolnośląskie)

ŚLUSARZ-MONTER - od 2 774,96 PLN

Ślusarz-monter
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Bytom (śląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

gotowanie potraw kuchni koreańskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Ustroń (śląskie)

POMOC APTECZNA - do 2 000 PLN

Przechowywanie i zabezpieczenie narzędzi, naczyń i sprzetów laboratoryjnych, utrzymywanie ich w czystości, pomoc w segregowaniu leków i ziół, segregowanie środków i materiałów opatrunkowych, pomoc w pakowaniu, magazynowaniu i wysyłce leków, przygotowanie narzędzi i naczyń do sterylizacji, zabezpieczenie ich i przechowywanie.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa komputera, obsługa programów komputerowych księgowych, rozliczanie kierowców, organizacja prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Dzierżążno (pomorskie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - 997,4 PLN

pakowanie odzieży zgodnie z wymaganiami kontrahenta, wykonywanie etykiet odzieżowych, etykietowanie odzieży, pomoc przy wysyłaniu odzieży
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPAWACZ GAZOWY RĘCZNY - od 13 PLN

prace przy produkcji urządzeń do obróbki cieplnej, szczególności spawanie i prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Świebodzin (lubuskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Poznań (wielkopolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

współpraca z zespołem opiekuńczo - terapeutycznympomoc mieszkańcom w codziennych czynnościachdbanie o estetyczny wygląd mieszkańców i otoczenia
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Szczawno (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 4 OSOBY - od 1 850 PLN

rozpakowywanie towarów z opakowań, segregowanie, eksponowanie na sali sprzedażowej, dbanie o jakość sprzedawanych towarów, umieszczanie cen zgodnie z wytycznymi kierownika sklepu, populartzowanie towarów nowo wprowadzanych na rynek, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Częstochowa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO - BIUROWA - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji uczniowskiej
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn do produkcji brykietu
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Skłody-Stachy (mazowieckie)

MALARZ - od 11,6 PLN

Poprawne zgodne z WTO malowanie odlewów,kontrola wizualna jakości odlewów,przestrzeganie terminowej realizacji produkcji
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kutno (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 750 PLN

dbanie o porządek w pokojach hotelowych
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

TARTACZNIK - 997,4 PLN

Tartacznik
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Rudniki (śląskie)

RECEPCJONISTA - do 1 850 PLN

przyjmowanie i zapisywanie pacjentów na usługi w salonie
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Zgorzelec (dolnośląskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - BARMAN - 997,4 PLN

sprzedaz produktów gastronomicznych, alkoholowychprzygotowanie podstawowych produktówobsługa małych imprez okolicznościowychobsługa kas fiskalnychobsługa komputera i poczty elektonicznejprzygotowywanie drinków alkoholowych i bezalkoholowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Chorzów (śląskie)