Praca DORADCA KLIENTA Chorzów Liberty Poland S.A.

Katowicka 47, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż nowych produktów, przedłużanie umów, doradztwo

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 9 - 14 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie od 9 do 14 zł brutto/h+premia uznaniowai sprzedażowa

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 9 - 14 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wymagana obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność, rzetelność, dobra dykcja;

Nazwa pracodawcy: Liberty Poland S.A.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona

Nazwisko osoby zgłaszającej: Żaneta Walczak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

POMOC DRUKARZA - do 1 850 PLN

prace pomocnicze w drukarni
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 200 - 2 000 PLN

DORADCA KLIENTAMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: BRZOSTEK I OKOLICEPOZYSKIWANIE I OBSŁUGA KLIENTA,SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH
PROVIDENT POLSKA SA - 2015-12-18 - Brzostek (podkarpackie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - SPRZEDAWCA/KASJER/FAKTURZYSTKA - do 1 850 PLN

- sprzedaż towarów- wystawianie faktur- dokonywanie zamówień- przyjmowanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta; sprzedaż produktów finansowych; budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami; dbanie o wizerunek firmy i placówki
Pośrednictwo Finansowe "Kredyty-Chwilówki" Sp. z o.o. - 2016-03-03 - Zielona Góra (lubuskie)

OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH, PRACODAWCA PROSI O PRZESŁANIE CV NA ADRES E-MAIL: u.bies (at) kredyty-chwilowki.pl
POŚREDNICTWO FINANSOWE KREDYTY CHWILÓWKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO - do 1 750 PLN

prowadzenie autobusu w komunikacji miejskiej
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 500 PLN

doradztwo i obsługa klienta; zarządzanie obiegiem dokumentów; rozpatrywanie reklamacji; współpraca z przedsiębiorcami; budowanie pozytywnego wizerunku firmy
FUNDACJA ALPHA INSTITUTE - 2017-01-18 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC - do 1 850 PLN

prowadzenie spraw kadrowych, naliczanie wynagrodzeń
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

analizowanie potrzeb klienta, analizowanie rynku i wyszukwianie dostępnych alternatyw, przygotowywanie oferty dla klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Sztum (pomorskie)

TELEMARKETER - do 2 000 PLN

Praca w domuprowadzenie efektywnej i skutecznej sprzedaży, regularny kontakt z klientami, prezycyjne przekazywanie informacji
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK HALI - do 7,1 PLN

Wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTÓW DETALICZNYCH I HURTOWYCH FIRMY, WSPARCIE Z ZAKRESU KOSZTORYSOWANIA, WYCEN, ODPOWIEDZI NA MAILE, TELEFONY.
ECORSON JAROSŁAW KUBIAK - 2016-04-20 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 13 - 1 300 PLN

naprawa samochodów ciężarowych oraz sprzętu budowlanego, np. koparki
P.U.H IRON TRANS Dawid Bobowski - 2017-01-27 - Chorzów (śląskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Lidzbark (warmińsko-mazurskie)

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

Współpraca z klientem(pacjentem) w zakresie doradztwa usług medycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - do 3 000 PLN

- sprzedaż produktów firmy wśród Klientów indywidualnych i firmowych- pozyskiwanie nowych Klientów oraz opieka nad pozyskanym portfelem Klientów- przygotowywanie ofert dla Klientów- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych- sprawne wykonywanie powierzonych zadań
Firma Handlowo Usługowa EMKA Małgorzata Rogowska - 2016-07-27 - Gdańsk (pomorskie)

prca w terenie u klienta indywidualnego-odszkodowania, usługi finansowepozyskiwanie i obsługa klieta w zakresie odszkodowań
Arbiter SA - 2016-01-14 - Cieszyn (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Doradca klienta na stoisku z męską odzieżą (garnitury)-doświadczenie w branży mile widziane;umiejętności komunikacji w kontaktach z klientementuzjazm oraz zaangażowanea w wykonywane obowiązkikreatywność. umiejętności krawieckie będą dodatkowym atutemcv na adres ewtex-wroclaw (at) wp.plsala G
EWTEX BIS S.C. - 2016-06-28 - Kobierzyce (dolnośląskie)

Obsługa klientów, sprzedaż produktów finansowych.
POŚREDNICTWO FINANSOWE "KREDYTY-CHWILÓWKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-29 - Grajewo (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

sprzedaż ubezpieczeń na stoisku w centrum handlowym
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Sprzedaż produktów bankowych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z obecnymi. Wymagania: wykształcenie średnie, staż pracy 1 rok, niekaralność. Do wynagrodzenia doliczana jest prowizja.
CBP Ewelina Półtorak - 2017-03-08 - Reda (pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych
Salon Fryzjerski FLATTE - 2016-03-03 - Chorzów (śląskie)

MŁODSZY ASYSTENT SEKCJI NADZORU ZAPOBIEGAWCZEGO - od 1 850 PLN

prace związane z projektami budowlanymi, raporty oddziaływania na środowisko, archiwizacja dokumentów związanych z pracą w sekcji, wdrażanie się do pracy w zakresie nadzoru zapobiegawczego
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - 2016-10-20 - Chorzów (śląskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zielona Góra (lubuskie)

STAŻ - WULKANIZATOR - 997,4 PLN

nauka wyważania kółnauka wymiany ogumieniaklejenie kółdemontaż kółmontaż kółprostowanie felg
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 628 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY, TOWAROWANIE SKLEPU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W HANDLU;GIEŁDA PRACY: 26.08.16, UL. MICKIEWICZA 39, GODZ.09.00, SALA 278
TESCO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Sierpc (mazowieckie)