Praca DORADCA KREDYTOWY (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KREDYTOWY (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIURA RACHUNKOWEGO - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, rozliczenia podatkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - od 1 850 PLN

Dojenie krów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wróblewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

organizacja szkolen
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 900 PLN

aktywna sprzedaż produktów wietnamskich przez telefon, udzielanie informacji, obsługa firmowej poczty elektronicznej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

pracownik magazynowy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Choszczno (zachodniopomorskie)

OPERATOR TRAKA TARCZOWEGO - od 1 850 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wolica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Obsługa kasy fiskalnej.2. Obsługa klientów - sprzedaż towarów.3. Przyjmowanie towarów.4. Wystawianie faktur.5. Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Daszyna (łódzkie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - od 13 000 PLN

Zarządzanie systemami informatycznymi we wszystkich oddziałach firmy w Polsce, Rosji i na Ukrainie, utrzymanie sprawności sieci, zabezpieczenie sieci od strony IT.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kraków (małopolskie)

(IŁŻA) KUCHARZ-KELNER - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Błaziny Dolne (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, hali, pomieszczeń sanitarnych i socjalnych oraz ciągów komunikacyjnych. Umowa zlecenie do wykonania w godzinach 6.00 - 22.00.Miejsce pracy: Zabrze - Mikulczyce. Data zatrudnienia: styczeń 2017 r.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Zabrze (śląskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

Prace ogrodnicze
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jaworzno (śląskie)

PIONKI-PRACOWNIK MAGAZYNOWY(-30) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zwoleń (mazowieckie)

OPIEKUNKA + ST PO WER - 997,4 PLN

-opieka dzienna nad dziećmi, prace pomocnicze przy dzieciach, prowadzenie zadaw.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace związane z administracją i drobnymi naprawami oraz utrzymaniem należytego porządku i stanu technicznego maszyn.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Urszulin (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace związane z konserwacją terenów zielonych na terenie Miasta i Gminy Grabów nad Prosną
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Grabów nad Prosną (wielkopolskie)

POMOCNIK OPERATORA WYTŁACZARKI - od 1 850 PLN

Nadzór nad prawidłową pracą wytłaczarki, ustawienie parametrów pracy, kontrola wyrobu, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Oferta stażu skierowana do osób w wieku po 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kalisz (wielkopolskie)

AUTOMATYK - do 4 500 PLN

Wykształcenie wyższe techniczne; 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka; znajomość jęz. programowania C++; komunikatywna znajomość jęz. angielskiego; czytanie schematów; parametryzowanie galwaników Lenze; programowanie i uruchamianie systemów sterowania; zdalne rozpoznawanie i usuwanie awarii systemów automatycznych; rejestrowanie, analiza zgłoszeń incydentów i błędów dot. systemów automatycznych;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Zarządzanie sklepem internetowym, ustalanie warunków z dostawcami, dodawanie produktów na stronę, kontrola asortymentu, czuwanie nad zawartością strony, wystawianie towarów na aukcję internetową, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Księgowanie dokumentów, sporządzanie zestawień, archiwizowanie dokumentów, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łosice (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Budowa domów jednorodzinnych , praca wykończeniowa, elewacja zewnętrzna
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Pyzdry (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

cięcie płyty meblowej, oklejanie płyty meblowej, skręcanie formatek, montaż.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Siedlce (mazowieckie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - 997,4 PLN

- montowanie sieci i instalacji HVAC zgodne z dokumentacją techniczną za pomocą różnych złączy- wbudowywanie w sieci urządzeń-ocena poprawności działania instalacji i bieżąca konserwacja układów instalacji
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Janin (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

Przyjmowanie towaru, sprawdzanie czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy, przechowywanie towaru, utrzymywanie w czystości magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

*ELEKTRYK SAMOCHODOWY (STAŻ) - 997,4 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Rudna (dolnośląskie)

REFERENT DS. ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH - do 1 850 PLN

przyjmowanie wniosków, przyznawanie oraz weryfikacja świadczeń wychowawczych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Świerzawa (dolnośląskie)