Praca DORADCA KLIENTA 1/2 ETATU Oława Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe IZA Izabela Martyka

Gimnazjalny 5b/a, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta,sprzedaż kredytów.1/2 etetue-mail: iza8406 (at) wp.pl

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: umowa zleceni+ zus

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA 1/2 ETATU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oława

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: doświadczenie w sprzedaży kredytów

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe IZA Izabela Martyka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Fryderyka Chopina 35/9, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oławski

Gmina pracodawcy: Oława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oława

Ulica pracodawcy: Fryderyka Chopina

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta