Praca DORADCA FINANSOWY (ŻARY UL.CHROBREGO 21/1, ŻAGAŃ UL.WARSZAWSKA 4) Żagań AURUM NIERUCHOMOŚCI JULIA KRAJNIAK

Stanowisko: DORADCA FINANSOWY (ŻARY UL.CHROBREGO 21/1, ŻAGAŃ UL.WARSZAWSKA 4)

Wynagrodzenie: od 1 913 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta kredytowego w biurze

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Żagań (lubuskie)

Pracodawca: AURUM NIERUCHOMOŚCI JULIA KRAJNIAK

Miejsce pracy:
Warszawska 4, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 913 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DORADCA FINANSOWY (ŻARY UL.CHROBREGO 21/1, ŻAGAŃ UL.WARSZAWSKA 4)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żagań

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 913 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Komputer - obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, ekonomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
nawiązywanie kontaktów międzyludzkich [komunikatywność]

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Średnie zawodowe - ogólne

Nazwa pracodawcy: AURUM NIERUCHOMOŚCI JULIA KRAJNIAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

KOSSAKA 4B/7, 65-140 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: KOSSAKA

Numer budynku pracodawcy: 4B

Profil działalności pracodawcy: centrum ubezpieczeniowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy