Praca DORADCA FINANSOWY Rabka-Zdrój STEFCZYK FINANSE - TOWARZYSTWO ZARZĄDZAJĄCE SKOK

Miejsce pracy:
34-700 Rabka-Zdrój, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientóww zakresie swiadczonych usług gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktów finansowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rabka-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rabka-Zdrój

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doswiadczenie w obsłudze klienta, w branzy finansowej

Nazwa pracodawcy:
STEFCZYK FINANSE - TOWARZYSTWO ZARZĄDZAJĄCE SKOK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Legionów 126-128, 80-140 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Legionów

Numer budynku pracodawcy: 126-128

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Jazda samochodem osobowym -(teren: Niemcy, Francja)
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Ludźmierz (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - KAT. B - od 1 850 PLN

Rozwożenie towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Raba Wyżna (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

Pomoc na hali produkcyjnej, układanie pieczywa, drożdżówek.Obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych - mieszałek oraz maszyn do produkcji pączków, bułek i chleba.Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Jabłonka (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowanie posiłków kuchni ukrainskiej
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Krościenko nad Dunajcem (małopolskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 750 PLN

wykonywanie modeli na kursy stomatologiczne, wykonywanie prac pod mikroskopem
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Nowy Targ (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Legionowo (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca w magazynie, obsługa dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Nowy Targ (małopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Przygotowanie i wyrób ciast
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac murarsko ciesielskich
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Waksmund (małopolskie)

KONSERWATOR SIECI WODNO-KANALIZACYJNYCH - od 2 400 PLN

Wykonywanie bieżących konserwacji i napraw sieci centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych
Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Targ - 2015-12-01 - Nowy Targ (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CHEMICZNEJ OBRÓBKI SKÓR, BARWIENIA SKÓR - od 1 600 PLN

Obsługa maszyn, ważenie barwników, przeliczanie jednostekmiar, obważanie i aplikowanie barwników, sprawdzanie PH oraz przebicia
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Czarny Dunajec (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - 500 - 4 000 PLN

obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie, obsługa systemu on-line
PROFI CREDIT POLSKA S.A. - 2016-05-25 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI WYPRAWIACZE SKÓR, GARBARZE I POKREWNI - od 925 PLN

Sortowanie, układanie i pakowanie skór, obsługa magazynu, dozowanie środków chemicznych do garbowania skór.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Raba Wyżna (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 500 PLN

sprzedaż produktów bankowych
MULTI FINANCE MAŁGORZATA SŁUPIANEK - 2016-04-14 - Turek (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Prace biurowe: wprowadzanie dokumentów do programu komputerowego, kopiowanie i numerowanie dokumentów, przygotowanie do wysyłi i odbieranie poczty
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Stare Bystre (małopolskie)

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO - od 2 500 PLN

prowadzenie postępowań administracyjnych i kontrolnych obiektów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Nowy Targ (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 000 PLN

obsługa klienta, pozyskiwanie klientów, wypełnianie wniosków kredytowych
Profi Credit Polska S.A. - 2016-04-05 - Sandomierz (świętokrzyskie)

Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzenie aktywnych działań marketingowych/reklamowych na wyznaczonym terenie
Profi Credit Polska S.A. - 2016-05-16 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Gotowanie i przyrzadzanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Skawa (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Trute (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - od 500 PLN

Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę - pożyczki dla klientów indywidualnych i biznesowych. Prezentowanie oferty klientom. Podpisywanie wniosków i umów z klientami. Obsługa posprzedażowa.
Profi Credit Polska S.A. - 2016-04-28 - Bielsko-Biała (śląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę, pozyskiwanie nowych klientów w placówce firmy oraz w terenie, działania promocyjne.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kolno (podlaskie)

DORADCA FINANSOWY - 1 000 - 6 000 PLN

podpisywanie umów pożyczkowych, pozyskiwanie klientów, roznoszenie ulotek
Profi Credit Poland Sp. Z.O.O. - 2016-05-17 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR - od 950 PLN

Konserwacja , naprawa sprzętu i wyposażenia, wykonanie drobnych napraw i prac warsztatowych.Prace porządkowe w ogrodzie i otoczenia budynku- koszenie trawnika, odśnieżanie.Prowadzenie spraw związanych z ochroną p.poż i ewakuacją.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - od 250 PLN

sprzedaż produktów finansowych, planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele, realizacja strategii firmy na podległym terenie
Profi Credit Polska S.A. - 2016-09-16 - Świętochłowice (śląskie)

Pozyskiwanie i obsługa klienta w obszarze sprzedaży pożyczek gotówkowych. Wykształcenie średnie, doświadczenie w pracy z klientem, obsługa komputera, posiadanie komputera w domu. Mile widziani kandydaci z Rumi i Redy. Praca na jedną zmianę, system wynagrodzenia prowizyjny, praca na terenie powiatu wejherowskiego, kontakt tel. z pracodawcą w godz. 09.00 - 17.00.
PROFI CREDIT POLSKA SP. AKCYJNA - 2016-06-01 - Wejherowo (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH TECHNICZNYCH - od 1 850 PLN

Nauczanie teoretycznych przedmiotów zawodowych w zawodzie elektryk, elektromechanik, technik elektryk, technik teleinformatyk.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowy Targ (małopolskie)