Praca DORADCA FINANSOWY Cieszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: doradztwo ubezpieczeniowe

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cieszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYNY SZTANCUJĄCEJ - od 1 850 PLN

Wykrawanie etykiet
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Henryków (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 914,06 PLN

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DODAWANIE PRODUKTÓW DO SKLEPU, KOORDYNOWANIE PROCESU SPRZEDAŻY, ADMINISTRACJA DOKUMENTÓW; WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENI MIN. ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, (SPRAWNY WZROK, RĘCE, BRAK PROBLEMÓW Z KRĘGOSŁUPEM);NA SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ UMAWIAĆ SIĘ TEL 665808908
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Praca na sekreatariacie zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Korczówka-Kolonia (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

ważenie i wydawanie towaru (waga skrzynek do 20 kg)
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Cieszyn (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Janiszów (dolnośląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

świadczenie usług opiekuńczych osobie starszej
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ryczówek (małopolskie)

329S PROJEKTANT MEBLI - 1 850 - 5 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Klwatka Królewska (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wymiana opon
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Mirówek (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie wniosków, realizacja planu sprzedaży, przygotowywanie dokumentów, prezentowanie oferty operatora finansowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Wałcz (zachodniopomorskie)

AGENT NIERUCHOMOŚCI (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami pozyskiwania ofert nieruchomości i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Człopa (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż hutrowa i detaliczna, nadzór nad magazynem, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - do 1 850 PLN

prowadzenie strony internetowej, przyjmowanie zamówień, wysyłanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kęty (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SZKOŁY. WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW ERP - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Łobez (zachodniopomorskie)

DRWAL / PILARZ - do 1 850 PLN

Wycinka drzew, wykaszanie traw, rowów.Prace porządkowe./ Oferta pracy z GCP Koniecpol/
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lelów (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Płońsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 11,6 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Świętochłowice (śląskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

Przygotowanie dokumentów do archiwizacji, katalogowanie archiwizowanych dokumentów, oznaczanie dokumentów archiwizowanych zgodnie z przepisami prawa, spisanie archiwizowanych dokumentów, niszczenie dokumentów przeznaczonych do likwidacji
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Będzin (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Stary Kobrzyniec (kujawsko-pomorskie)

LISTONOSZ PIESZY - od 1 537 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, zbieranie i aktualizacja danych dotyczacych rejonu dorreczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

156U - MONTER URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - od 1 850 PLN

montaż urzadzeń chłodniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C - od 2 000 PLN

transport towarów samochodem plandeką na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zagórzany (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - do 1 850 PLN

praca administracyjno-biurowa, prowadzenie sekretariatu spólki
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI - od 2 300 PLN

Obsługa programu czynszowego, obsługa kasy, korespondancja, deklaracje PRGOK, obsługa klientów, tworzenie zestawień tabelarycznych, ewidencja wpłat bankowych i gotówkowych, naliczenie czynszu
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Piła (wielkopolskie)

KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEJ - od 2 130 PLN

Prace w wykopach, przy usuwaniu awarii wodociągowych i kanalizacyjnych, układanie wodociągów, bieżąca konserwacja sieci
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)