Praca DOCIEPLENIOWIEC Gdynia Fabryka Farb i Lakierów UNIFARB Alicja Lazarewicz

Miejsce pracy: 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Docieplanie budynków

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10,00 - 12,00 zł. netto/h

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOCIEPLENIOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: monter ociepleń budynków

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie przy dociepleniach budynków

Nazwa pracodawcy:
Fabryka Farb i Lakierów UNIFARB Alicja Lazarewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Adres pracodawcy:
Pucka 91, 81-036 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dowód osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Pucka

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: monter ociepleń budynków

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.04.2016