Praca DIAGNOSTA SAMOCHODOWY SEKCJI WSPARCIA TECHNICZNEGO WYDZIAŁU TRANSPORTU KWP W BYDGOSZCZY(NR 5690) Bydgoszcz Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:1. diagnozowanie stanu technicznego pojazdów samochodowych przed naprawą,2. ocena poprawności wykonywanych napraw i obsług pojazdów samochodowych,3. wykonywanie badań technicznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DIAGNOSTA SAMOCHODOWY SEKCJI WSPARCIA TECHNICZNEGO WYDZIAŁU TRANSPORTU KWP W BYDGOSZCZY(NR 5690)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód:
diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania niezbędne na stanowisku:1. uprawnienia diagnosty samochodowego niezbędne do wykonywania badań technicznych w podstawowym zakresie,2. prawo jazdy kat. B.Wymagania pożądane na stanowisku:1. średnie wykształcenie,2. samodzielność i komunikatywność,3. staż pracy lub praktyka na podobnym stanowisku,4. odpowiedzialność,5. umiejętność pracy w zespole.

Nazwa pracodawcy: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu (CV) i listu motywacyjnego wraz z następującymi dokumentami:kopią dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje, kopią dowodu osobistego, kopią prawa jazdy, oświadczeniem kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo popełnione umyślnie, oświadczeniem kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.Dokumenty należy składać w terminie do 9.09.2016r. pod adresem:Komenda Wojewódzka Policji w BydgoszczyWydział Kadr i Szkoleniaul. Powstańców Wlkp. 785-090 BydgoszczZ dopiskiem "diagnosta samochodowy".Koniecznie proszę zaznaczyć w liście motywacyjnym jakiego ogłoszenia dotyczy oferta (stanowisko). Wybrani kandydaci zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Nadesłanych ofert nie odsyłamy.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Powstańców Wielkopolskich

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy