Praca DEKARZ Wyry kontakt przez PUP

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Prace dekarskie, papa, folia, żywice.Miejsce pracy: K-ce, W-wa + teren Polski

Data publikacji: 2016-10-05

Lokalizacja: Wyry (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wyry, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prace dekarskie, papa, folia, żywice.Miejsce pracy: K-ce, W-wa + teren Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wyry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mikołowski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. zasadnicze zawodowe o dowolnym kierunku, min. 3 lata doświadczenia jako dekarz, prawo jazdy kat. B.Oferta przeznaczona jest tylko dla osob zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych.Osoby spełniajace powyższe wymagania i zainteresowane ofertą pracy proszone są o zgłoszenie się do swoich doradców klienta.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: mikołowski

Gmina pracodawcy: Łaziska Górne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łaziska Górne

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Zakładanie stolarki budowlanej

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*