Praca DEKARZ Ścinawa TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie prac dekarskich

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Ścinawa (dolnośląskie)

Pracodawca: TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA

Lubińska 55/11, 59-330 Ścinawa, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ścinawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ścinawa

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1 rok doświadczenia w zawodzie, umiejętność samodzielnego wykonywania pracy, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ---

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Ścinawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ścinawa

Ulica pracodawcy: Lubińska

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*