Praca DEKARZ Przedbórz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Przedbórz, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: pr stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przedbórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZLIFIERZ POWŁOK LAKIERNICZYCH - do 1 850 PLN

Szlifowanie elementów drzewnych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Radomsko (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowywanie potraw- ustalanie karty dań- utrzymanie w czystości pomieszczeń kuchennych i sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Jeleśnia (śląskie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności bibliotecznych o charakterze porządkowym, przygotowywanie nowości wydawniczych do udostępniania czytelnikom, konserwacja materiałów bibliotecznych, systematyczna akcesja czasopism, prowadzenie ewidencji odwiedzin i wypożyczeń, sporządzanie statystyki dziennej i miesięcznej odwiedzin i wypożyczeń, udzielanie informacji bibliotecznych użytkownikom, pomoc w organizowanych imprezach kulturalno-edukacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Będzin (śląskie)

KUCHARZ* - od 12 PLN

przygotowywanie ciepłych i zimnych posiłków , zakąsek, dań z ryb , sałatek i surówek , ciast, kierowanie personelem kuchennym , organizacja pracy w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DROGOWY I UTRZYMANIE ZIELENI - od 1 850 PLN

prace drogowe i utrzymanie zieleni
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Lubomierz (dolnośląskie)

PROJEKTANT MEBLI KUCHENNYCH - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Łowicz (łódzkie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 850 PLN

Operator maszyn ogrodniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Pępice (opolskie)

MONTER ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

Montaż anten, radio CB, alarmów, kamer, domofonów.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Jawor (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Obsługa magazynu, wydawanie, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Głuchołazy (opolskie)

1164U MONTER - INSTALATOR - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Radom (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Przeworsk (podkarpackie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

układanie, strzyżenie
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Rzeczyca (łódzkie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Jaworzno (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Pokojowa
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

przyjmowanie należności, rozliczanie kasy i utargów, sprzedaż towarów, kontakty z producentami w Chinach
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ANANLITYK PROGRAMISTA - od 8 100 PLN

Świadczenie wsparcia systemów na 2 linii (platforma Oracle EBS ERP w kilku strumieniach i modułach), projektowanie i rozwijanie narzędzi monitorujących dla aplikacji funkcjonalnych, zarządzanie incydentami z pierwszej i drugiej linii wsparcia, tworzenie raportu incydentów, ich analiza, określanie przyczyn i działań, które należy podjąć w systemie dziennym, tygodniowym i kwartalnym. Przygotowywanie prezentacji analiz tych incydentów. Osoba na tym stanowisku będzia miała kontakt z: Oracle E-Business Suite, Oracle Business Intelligence Enterprise Edition, Oracle Forms, SalesForce oraz Operational Support Experience on BPEL, SOA Services Interfaces, Oracle Forms, XML Publisher Reports.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Sejny (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klienta, układanie, przyjmowanie towaru, sprawdzanie terminów, utrzymywanie porządku na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Czerwieńsk (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OCHRONY OSÓB I MIENIA - 8,5 - 9,5 PLN

Zabezpieczanie sklepu przed kradzieżami. Ochrona obiektów na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR STRUGAREK I FREZAREK DO DREWNA - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadajacej II profil pomocy spełniajacej kryteria z programu z art. 49 pkt 2-6praca w godz. 8.00 - 16.00- struganie wyrównujące na strugarkach wyrówniarkach oraz regulowanie położenia prowadnicy i zespołów ochronnych,- nastawienie właściwej grubości strugania na strugach, grubiarkach,- dobieranie wysokości wysunięcia rolek nad powierzchnię stołu oraz dobieranie i regulowanie siły nacisku listew dociskowych i walców przesuwowych,- regulowanie ustawienia urządzeń podpierajacych prowadzących i dociskowych oraz położenia wrzecion pionowych i nastawalnych poziomych w strugarkach trzy- i cztero - stronnych,
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Widełka (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kazimierzówka (lubelskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Prace związane z kryciem dachów, konserwację i naprawą oraz montaż urządzeń służących do odprowadzania wody, montaż okien dachowych
Firma Remontowo Budowlana Jarosław Dutkiewicz - 2016-04-19 - Mieszków (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Żuromin (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY ST(POWER) - 997,4 PLN

naprawa, konserwacja,eksploatacja samochodow osobowych, naprawa i diagnostyka zawieszeń układów hamulcowych, wymiana oleju, sprzęgieł oraz filtrów, naprawa i diagnostyka układów zapłonowo-wtryskowych
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Łódź (łódzkie)

przygptpwywanie posiłków, przyjęć weselnych, imprez okolicznościowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Głogów (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach remontowo - budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)