Praca DEKARZ / POMOCNIK DEKARZA Stużno RAF-DACH RAFAŁ MASTALERZ

Stanowisko: DEKARZ / POMOCNIK DEKARZA

Wynagrodzenie: 10 - 16 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie prac dekarskich

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Stużno (łódzkie)

Pracodawca: RAF-DACH RAFAŁ MASTALERZ

Miejsce pracy:
26-300 Stużno 40, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 16 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DEKARZ / POMOCNIK DEKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stużno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opoczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opoczno

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 16 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: RAF-DACH RAFAŁ MASTALERZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w pup

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stużno

Numer budynku pracodawcy: 40

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR TERENÓW ZIELENOCH - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Paradyż (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE GMINY
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Żarnów (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTA W PLACÓWCE FRANCZYZOWEJ
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Opoczno (łódzkie)

POMOCNIK PAKOWACZA - od 1 900 PLN

PRACE POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU, PRZYGOTOWYWANIE FOLI, POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU URZĄDZENIA PAKUJĄCEGO DO PRACY, UKŁADANIE SPAKOWANYCH ELEMENTÓW.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Drzewica (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNY Z PR. STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Miedzna Murowana (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Paradyż (łódzkie)

zgodny z pr stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Białaczów (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

WYKONYWANIE PRAC BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Białaczów (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI BLACHODACHÓWKI - od 1 850 PLN

PRODUKCJA MASZYN DO PRODUKCJI BLACHODACHÓWKI
BLACH-POL KRZYSZTOFIK,PAŁYGA SPÓŁKA JAWNA - 2016-04-05 - Opoczno (łódzkie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Paradyż (łódzkie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Opoczno (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

zamiatanie i zmywanie podłóg, odkurzanie, mycie okien
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Opoczno (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

PRZYJMOWANIE TOWARÓW DO MAGAZYNU, ROZMIESZCZANIE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Opoczno (łódzkie)

DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA - od 3 000 PLN

Mile widziane doświadczenie w branży.
DEKARSTWO Waldemar Łyczko - 2017-03-31 - Krzyżanowice (śląskie)

OPERATOR WYTŁACZARKO - BUTELCZARKI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Opoczno (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przygotowywanie zamówień, pakowanie wyrobów gotowych i półsurowców, wydawanietowaru.
GLOBPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-12 - Drzewica (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 12,5 PLN

OBSŁUGA GRANULATORA, OBSŁUGA PRASY FILTRACYJNEJ.
N-WAX SP. Z O.O. - 2016-09-15 - Sławno (łódzkie)

REFERENT DS KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI DO PRZETARGÓW, REALIZACJA PRZETARGÓW
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Dąbrowa (łódzkie)

OPERATOR MASZYN WYKOŃCZALNICZYCH - 997,4 PLN

MECHANIK WÓZKÓW WIDŁOWYCH - 997,4 PLN

zgodny z pr. stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Opoczno (łódzkie)

DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA - od 2 000 PLN

Prace dekarskie.
Usługi Blacharsko-Dekarskie DACH-MAR - 2016-08-04 - Bolewice (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU-MECHANIK - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, naprawy i przeglądy maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Kozenin (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW CERAMICZNYCH - od 1 850 PLN

OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Mniszków (łódzkie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Jelnia (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

ZGODNY ZE STANOWISKIEM
WIS - GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-10 - Opoczno (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe roboty remontowo budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Drzewica (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

PRACE STOLARSKIE, OBRÓBKA MATERIAŁÓW DREWNIANYCH NA MASZYNACH STLOARSKICH, POMOC PRZY PRACY, DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Sołek (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, obsługa kasy, przyjmowanie i wykładanie towaru
GreenArt Borys Sawka 76-200 Słupsk ul. Brzozowa 2 - 2016-08-04 - Sławno (łódzkie)