Praca DEKARZ Ostrzeszów Usługi Blacharsko-Dekarskie i Ogólnobudowlane Jan Smolarek

Przemysłowa 7/205, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prace blacharsko-dekarskie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: chęci do pracy

Nazwa pracodawcy:
Usługi Blacharsko-Dekarskie i Ogólnobudowlane Jan Smolarek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: b.d.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrzeszowski

Gmina pracodawcy: Ostrzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrzeszów

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

TECHNOLOG - od 1 850 PLN

Przygotowywanie programów do maszyn CNC i udział w rozwoju nowych produktów.
SKALTEX-KACZMAREK,BŁASZCZYK SP.J. Nowe Skalmierzyce ul.Podko - 2016-11-02 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

DEKARZ - do 2 500 PLN

Wykonanie opierzenia dachu,zamontowanie rynien spustowych odprowadzenia wody z dachów. Umowa o dzieło - na konrektną budowę.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wrocław (dolnośląskie)

DEKARZ - do 1 200 PLN

prace przy montażu pokryć, prace przy załadunku i rozładunku materiału, praca przy dźwigu
FUH Dach-Bud Paweł Motłoch - 2016-09-22 - Brzozówka (małopolskie)

MURARZ - od 3 000 PLN

prace budowlane, wykończenia wnętrz
PRO-INWEST MARCIN FIOŁKA - 2016-01-26 - Ligota (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac na wysokościach
JAR-DACH BLACHARSTWO-DEKARSTWO Jarosław Branicki Dziewierzewo - 2016-08-03 - Paryż (kujawsko-pomorskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

W/g stanowiska.
Firma Ogólnobudowlana SOLTBUD Michał Snoch - 2016-10-31 - Kielce (świętokrzyskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

staż w firmie dekarskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Międzyświeć (śląskie)

DEKARZ - od 3 400 PLN

Wykonywanie pokryć dachowych, praca na wysokości, wykonywanie prac na terenie powiatu nyskiego.
PU Rem-Bud Ireneusz Kaczmarek - 2016-07-27 - Nysa (opolskie)

KOORDYNATOR MAGAZYNU PRODUKCJI - 2 500 - 3 500 PLN

Magazynowanie towarów wg. obowiązujących procedur.Przygotowywanie zamówień pod produkcję.Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem.
Przedsięb.Prod.Handlowo Usługowe MEBLOMARK w Ostrzeszowie - 2016-04-14 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

segregowanie dokumentów, księgowanie, wprowadzanie do programu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

DEKARZ - 2 000 - 2 500 PLN

Wykonywanie prac dekarskich.
"ZIBEX"-ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY Zbigniew Zaborowski - 2015-12-14 - Glewice (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA ( WRPO UZUPEŁNIENIE ) - 997,4 PLN

staż - przygotowywanie hamburgerów, pizzy, zapiekanek,kebabu, zmywanie, sprzątanie stanowiska pracy, przygotowywanie sosów, pieczenie mięsa, krojenie kapusty na surówki, przygotowywanieciasta napizzę z zastosowaniem narzędz, maszyn i urządzeń gastronomicznych, zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Mikstat (wielkopolskie)

prace dekarskie (wykonywanie dachów z papy, dachówki, blachy, obróbki blacharskie, murowanie kominów)
DOMATOR Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Dynerowicz - 2016-02-16 - Złotoryja (dolnośląskie)

DEKARZ - od 15 PLN

prefabrykacja obróbek blacharskich, montaż rynien i rur PCV, krycie dachów dachówką, blachą oraz papą termozgrzewalną
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chylice-Pólko (mazowieckie)

ASYSTENTKA PRACODAWCY - od 2 500 PLN

Bieżąca obsługa sekretariatu firmy prowadzeni rejestru korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej.Nadzór nad wysyłką kurierską towarów przygotowanie dokumentów zgodnie z wytycznymi.
Przedsięb.Prod.Handlowo Usługowe MEBLOMARK w Ostrzeszowie - 2016-11-07 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI OPAKOWAŃ - od 2 100 PLN

produkcja opakowań, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Marcinki (wielkopolskie)

układanie ociepleń na dachach, układanie pap termozgrzewalnych,wykonywanie izolacji z papy
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

-pokrycia dachowe-foliowanie-obróbki dacharskie-montaż rynien-łatanie-montaż dachówki
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zielin (zachodniopomorskie)

DEKARZ - od 16 PLN

CŁOŚĆ PRAC ZWIĄZANYCH Z DEKARSTWEM;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, PRAKTYKA W ZAWODZIE DEKARZ
FIRMA WIELOBRANŻOWA WARTEK MARCIN KRAWCZYK - 2016-09-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DEKARZ - od 3 500 PLN

wykonywanie prac budowlanych
FABRI Sp z.o.o Sp k - 2016-07-26 - Cięcina (śląskie)

DEKARZ - od 4 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA - 2016-11-22 - Ścinawa (dolnośląskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

Rozbiór tusz wieprzowych na elementy kulinarne, nadziewanie kiełbas, wędzenie, parzenie.
NOWICKI NATURALNIE JACEK NOWICKI - 2016-02-24 - Potaśnia (wielkopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Jabłonna (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Doruchów (wielkopolskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

ścinka drzew, prace pielęgnacyjne w lesie
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kraszewice (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO PRODUKCJI PALET - od 2 100 PLN

Pracownik przy paletach.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kraszewice (wielkopolskie)

DEKARZ - od 875 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Białystok (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed