Praca DEKARZ Malbork USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Janusz Łabiak

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace dekarskie

Data publikacji: 2016-03-11

Lokalizacja: Malbork (pomorskie)

Pracodawca: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Janusz Łabiak

Jana Wejhera 36, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Malbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: malborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Malbork

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dekarz*

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Janusz Łabiak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: malborski

Gmina pracodawcy: Malbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Malbork

Ulica pracodawcy: Jana Wejhera

Numer budynku pracodawcy: 36

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.03.2016