Praca DALSZY PRACOWNIK BIUROWY Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na bidety

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pomoc biurowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DALSZY PRACOWNIK BIUROWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane, podstawowa obsługa komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SZLIFIERZ METALI - od 1 000 PLN

Odpowiedzialność , umiejętność obsługi szlifierki.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż w hurtownii wędlin
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Katowice (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Obsługa klienta, naprawa samochodów osobowych, wymiana opon.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Koło (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

PRACE PRZYGOTOWAWCZE I PORZĄDKOWE PRZY DREWNIE, WYKONYWANIE I KONSERWACJA ELEMENTÓW DREWNIANYCH, WYKONYWANIE I WYKOŃCZENIE ELEMENTÓW I GOTOWYCH MEBLI, MONTOWANIE I LAKIEROWNIE GOTOWYCH WYROBÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KOORDYNACJA RUCHOWA, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ, PRZESZKOLENIE W PRACY PRZY OBSŁUDZE MASZYN STOLARSKICH
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PLASTYK - 997,4 PLN

wykonywanie dekoracji
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Staszów (świętokrzyskie)

STAZ/WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - sprzedaż lodów z automatu i napojów, dań barowych przygotowanych na bazie półproduktów- obsługa kasy fiskalnej- utrzymywanie bieżącej czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nowa Sól (lubuskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Praca przy wykonywaniu wykopów pod budynki, instalacja wodno-kanalizacyjna przy budowie dróg i parkingów.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

TECHNOLOG/KONSTRUKTOR - 22 - 33 PLN

Praca przy powstawaniu prototypów produktów lub nowych konstrukcji, analiza wytycznych, konstruowanie i projektowanie wyrobów z min. jednej dziedziny: metal, tworzywa sztuczne, meble, przygotowanie rysunków technicznych,tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o AUTO CAD lub INVENTOR lub RHINO itp., kontrola terminowości, jakości w procesie powstawania prototypów lub nowych konstrukcji, współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, wyceny, planowanie, graficzny, handlowy, magazyn, zakupy)
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Siedlce (mazowieckie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU - od 2 200 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i klientów, dbałość o ład i porządek w miejscu pracy, utrzymanie czystości w obrębie sklepu, nadzór nad zamówieniami towaru, dbałość o odpowiednią ekspozycję w sklepie, zarówno na półkach jak i wystawach, realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych, pomoc przy sporządzaniu rocznego spisu towaru znajdującego się w sklepie, przestrzeganie przepisów BHP oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
AGATA ŁOBODA KRAINA SMYKA NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK - 2016-06-28 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Praca na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejetności w zakresie:-zapoznanie się ze Statutem GOPS w Sulikowie , Regulaminem Organizacyjnym, Regulaminem Pracy i innymi przepisami prawa w zakresie funkcjonowania jednostki organizacyjnej pomocy społecznej w strukturze samorządu gminnego,-nauka prowadzenia rejestru pism wpływających i wypływających ( nadanie korespondencji pieczęci i daty wpływu na piśmie, wpisywanie do rejestru pism),-nauka prowadzenia ewidencji korespondencji Ośrodka,-nauka obsługi centrali telefonicznej ,-zapoznanie się z przepisami ustawy o świadczeniach rodzinnych, ustawy o pom ocy osobom uprawnionym do alimentów oraz ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci,-nauka wydawania wniosków i innych dokumentów niezbędnych w ubieganiu się o świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego oraz świadzcenia wychowawcze,-pomoc w prowadzeniu dokumentacji w zakresie planowania i przyznawania świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń wychowawczych.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Sulików (dolnośląskie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

sprzątanie pokoi mieszkańców, zmiana pościeli i ręczników, utrzywanie w czystości innych pomieszczeń i mebli, udzielanie pomocy opiekunom w obsłudze mieszkanców
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kamińsk (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie kąpielówek,kostiumów kapielowych.Szycie na owerlocku,dwóigła,stebnówka.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Antoniew (łódzkie)

TECHNIK ANALITYK - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Puławy (lubelskie)

ASYSTENT DYSPOZYTORA (STAŻ) - 997,4 PLN

Asystent dyspozytora (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Tychy (śląskie)

ŚLUSARZ- MONTER ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH (Z) - od 1 850 PLN

Ślusarz- monter elementów z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Zbylitowska Góra (małopolskie)

LOGISTYK - od 2 500 PLN

Rozliczanie czasu pracy kierowców.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Chojnice (pomorskie)

MENEDŻER PROJEKTU - od 12 500 PLN

Omawianie, przygotowywanie i uczestniczenie w działaniach związanych z należytą starannością, przejściem i działaniami po przejściu, gdy zaistnieje taka konieczność; Dokonywanie przeglądu informacji od klienta, dokumentów, Kontrola Wykazu Zakresu Prac, Przygotowywanie wersji roboczej planu z oparciu o zasoby i chronologię; Przygotowywanie projektu budżetu oraz zarządzanie, opracowywanie projektów rozwiązań mających na celu świadczenie usług dla klienta na zasadzie delokalizacji; Umożliwienie terminowej dostawy wszystkich zadań zgodnie z planem projektowym oraz zarządzanie zasobami przejścia;
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zabierzów (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- prospecting - tworzenie listy potencjalnych klientów,- prowadzenie rozmów telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Piła (wielkopolskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE ROLNYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łęczeszyce (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

Segregowanie zużytych części, pomoc przy wymianie zużytych części samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ASYSTENT/KA DYREKTORA - od 2 000 PLN

Przygotowanie pism i korespondencji, kontakt z dostawcami, prace administracyjno - biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zamość (lubelskie)