Praca DALSZY PRACOWNIK BIUROWY Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na bidety

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pomoc biurowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DALSZY PRACOWNIK BIUROWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane, podstawowa obsługa komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

*ANIMATOR KULTURY (STAŻ) - 997,4 PLN

oranizacja i prowadzenie zajęć świetlicowych
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Rynarcice (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; wymagane doświadczenie w pracy w firmie automotive; dobry wzrok; zdolności manualne; mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych; sprawdzanie drobnych elementów; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

cięcie kurczaka, praca na linii produkcyjnej, ważenie, sprzątanie, pakowanie, układanie na paletę
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Gruszczyce (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów rybnych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (Z) - do 1 850 PLN

sprzedaż alkoholi
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Oborniki (wielkopolskie)

POMOCNIK HODOWCY TRZODY CHLEWNEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Rościszewo (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

przygotowanie, ustawienie i demontaż rusztowań szalunkowych
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Stopnica (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzatanie biurowe, mycie klatek schodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie akt osobowych, ewidencja druków ścicłego zarachowania, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, umów o dzieło, ewidencja czasu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 T, roboty ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Niedźwiedź (świętokrzyskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY Z MOŻLIWOŚCIĄ PRACY NA WYSOKOŚCIACH - od 1 850 PLN

Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach, czyszczenie elewacji na wysokościach, sprzątanie, mycie okien, praqce porządkowe na terenie obiektów
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Bielsko-Biała (śląskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 300 PLN

Docieplanie elewacji budynków, prace ogólnobudowlane. Praca na terenie dolnego śląska
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Rysiowice (opolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, diagnostyka zielników, konserwacja klimatyzacji, zbieżność
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wysoka Wielka (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)

DYSPOZYTOR CENTRALI RADIOTAXI - od 1 850 PLN

odbiór telefonów, wprowadzanie zleceń do systemu radio taxi, prowadzenie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tychy (śląskie)

OBSŁUGA KLIENTA - TELEMARKETER (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klienta w zakresie doradztwa kredytowego, pozyskiwanie nowych klientów, kompletowanie dokumentacji do wniosku kredytowego, budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, aktywna sprzedaż usług firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lubin (dolnośląskie)

ANIMATOR KULTURY (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 925 PLN

organizacja stanowisk promocyjnych koronki w Bobowej i w innych miejscowościach,opieka nad zwiedzającymi wystawę koronki klockowej,nadzór nad prawidłową ekspozycją prac koronki klockowej,
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Bobowa (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

NAUCZYCIEL - do 2 265 PLN

Prowadzenie zajęć opiekuńczo wychowawczych.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Włodawa (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Sporządzanie potraw.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Siedlce (mazowieckie)

ROBOTNIK POMOCNICZY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM 50+
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Drezdenko (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

Obsługa procesu produkcyjnego, załadunek, rozładunek produktów, przygotowywanie surowców do produkcji.WYMAGANIA: wykształcenie średnie, uprawnienia na wózek widłowy, możliwośc pracy w godzinach nocnych.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Surochów (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

WYKONYWANIE POMOCNICZYCH PRAC BUDOWLANYCH, MALOWANIE, PRZYGOTOWYWANIE ŚCIAN DO MALOWANIA, PRZYGOTOWYWANIE MURARSKIEJ ZAPRAWY, MOCOWANIE BLACH, KONTROLA CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY;WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE, 3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Sejny (podlaskie)