Praca CZYŚCICIEL POJAZDÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Czyszczenie wnętrz samochodów (pranie i czyszczenie tapicerki oraz inne prace porządkowe).

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CZYŚCICIEL POJAZDÓW

Data zakończenia pracy: 20.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie dowolne, doświadczenie zawodowe mile widziane, mile widziane umiejętności zawodowe, dokładność, chęć do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.04.2016