Praca CZYŚCICIEL OBIEKTÓW DWORCOWYCH I SZYNOBUSÓW (ŻAGAŃ) Żagań ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8

Miejsce pracy:
Żagań 40 A, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Czyszczenie obiektów dworcowych i szynobusów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska:
CZYŚCICIEL OBIEKTÓW DWORCOWYCH I SZYNOBUSÓW (ŻAGAŃ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żagań

Zawód: robotnik gospodarczy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: - Chęć do pracy

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

KOLEJOWA ( Dworzec PKP) 40 A, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Adres strony pracodawcy: http://www.zuz.com.pl/

Ulica pracodawcy: KOLEJOWA ( Dworzec PKP)

Numer budynku pracodawcy: 40 A

Profil działalności pracodawcy:
Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy