Praca CZŁONEK ZAŁOGI (STAŻ) Zabrze kontakt przez PUP

Stanowisko: CZŁONEK ZAŁOGI (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Data publikacji: 2016-01-27

Lokalizacja: Zabrze (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CZŁONEK ZAŁOGI (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z PUP Zabrze, kontakt wyłącznie osobisty u doradcy klienta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Restauracja McDonald's.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

PRZEDSTAWIANIE OFERT SALONU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, ZAPISYWANIE KLIENTÓW NA WIZYTY
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Czernin (pomorskie)

REFERENT DS.GOSPODARKI ODPADAMI - 997,4 PLN

- prowadzenie ewidencji przyjmowanych odpadów- prawidłowa klasyfikacja odpadów problemowych- przyjmowanie odpadów na PSZOK ze szczegółnym uwzględnieniem prawidłowego wskazania miejsc składowania odpadów- nadzór nad utrzymaniem należytego porządku i funkcjonowania PSZOK- prowadzenie dzialań edukacyjnych mieszkańców gminy oddających odpady do PSZOK-u- przygotowanie odpadów do transportu- nadzór nad monitoringami placu i terenu dodokoła PSZOK.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzenie działu biura
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ząbrowo (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 15 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów z WIetnamu, kontakt z kontrahentami i klientami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

Bieżąca obsługa klienta, podstawe prace w kuchni, dbanie o czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie dań obiadowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Mokobody (mazowieckie)

STARSZY INŻYNIER WDRAŻANIA ( SENIOR DEPLOYMENT ENGINEER ) - od 19 800 PLN

wsparcie klientów we wdrożeniach programów, zarządzanie problemami związanymi z wdrożeniami aż do ich rozwiązania, wspieranie usług Linux i OpenStack dla klientów zewnętrznych, automatyzacja wdrażania OpenStack przy użyciu wybranych narzedzi, wspieranie rozwoju OpenStack poprzez kontrolę często występujacych błędów, aktualizacja wewnętrznej bazy danych, utrzymanie istniejących wdrożeń OpenStack
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątnie w szkole
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

Dyspozytor transportu samochodowego
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Słubice (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w Sklepie Chemiczno-Odzieżowym "ALIK". Program stażu do zapoznania w pokoju nr 18.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Kielce (świętokrzyskie)

TYNKARZ K/M - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Pajęczno (łódzkie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

Wykonywanie instalacji wodno - kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, klimatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Żary (lubuskie)

TAPICER - od 2 000 PLN

wyksz. zawodowe, może być osoba do przyuczenia,, spełniająca warunki art. 49 Bezrobotny z określonym II prof. pomocy
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

CERAMIK WYROBÓW UŻYTKOWYCH I OZDOBNYCH - 997,4 PLN

Odpowiednie obcięcie i przygotowanie modeli, wykonywanie podbudów pod ceramikę, nakładanie opakera i ceramiki, obróbka ręczna i polerowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Truskolasy (śląskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń montażowni, pomiary i przygotowanie dokumentacji, montaż mebli, obsługa systemu do planowanie montażu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER (STAŻ) - 997,4 PLN

przygotowanie i konfekcja towaru (herbaty)
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Składowice (dolnośląskie)

KIEROWCA (80OP) - od 1 500 PLN

Przewóz pracowników oraz towarów do placówek sklepowych,dbałość o serwis aut, kontrola przeglądów i badań technicznych, tankowanie auta, samodzilene naprawy uszkodzeń mechanicznych w aucie, dbałość o zmiany ogumienia w zależności do pory roku.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Otwock (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.Zakładanie i prowadzenie dokumentacji, prowadzenie korespondencji, prowadzenie baz danych klientów, umawianie spotkań, rozliczanie delgacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Nowe Gulczewo (mazowieckie)

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Milicz (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

wykładanie i sprzedaż towaru, sprawdzanie jakości towaru, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Grochów (łódzkie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - 13,5 - 15,5 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Siennica Różana (lubelskie)

PROKURENT - od 900 PLN

zastępowanie Prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami wietnamskimi, przygotowywanie, negocjowanie i podpisywanie umów handlowych w języku wietnamskim

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenia damskie, męskie, dzieci; modelowanie, farbowanie, pasemka, fryzury wieczorowe, dbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Połomia (śląskie)

sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kleszczów (łódzkie)

PRAWNIK - od 2 000 PLN

POMOC ADWOKATOWI LUB RADCY W OBSŁUDZE PRAWNEJ ORAZ OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PRAWNICZE, OBSŁUGA KOMPUTERA I KSEROKOPIARKI
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)