Praca CUKIERNK Chorzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wyrób ciast, ciasteczek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1:
doświadczenie zawodowe min 2 lata (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*