Praca CUKIERNIK-POMOC CUKIERNIKA (O) Zgłobice Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T. i G. Gniadek s.j.

Stanowisko: CUKIERNIK-POMOC CUKIERNIKA (O)

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Piekarz-pomocnik piekarza

Data publikacji: 2016-08-02

Lokalizacja: Zgłobice (małopolskie)

Pracodawca: Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T. i G. Gniadek s.j.

Miła 22, 33-113 Zgłobice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: żądanie pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK-POMOC CUKIERNIKA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgłobice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie, poziom wykształcenia bez znaczenia. Praca w Zgłobicach w godz. 17:00-1:00, wynagrodzenie od 1850 zł brutto - uzależnione od kwalifikacji. Kontakt: Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T. i G. Gniadek S.J., ul. Miła 22, 33-113 Zgłobice - wcześniejszy kontakt tel.: 14 674 37 98.

Nazwa pracodawcy:
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T. i G. Gniadek s.j.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Wcześnieszy kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgłobice

Ulica pracodawcy: Miła

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.08.2016