Praca CUKIERNIK Rzgów Zakład Piekarniczo Cukierniczy "Gołębiewska"

Górna 2, 95-030 Rzgów, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: produkcja wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzgów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łódzki wschodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzgów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wypiek drożdżówek

Nazwa pracodawcy: Zakład Piekarniczo Cukierniczy "Gołębiewska"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Częstochowska 40/52, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Częstochowska

Numer budynku pracodawcy: 40/52

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace na wysokościPrace ogólnobudowlane
Firma Remontowo Budowlana - 2016-05-02 - Przanowice (łódzkie)

SZWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, Szycie ubranek dla dzieci
UMBO Z.P.U.H Szymański Paweł - 2016-07-01 - Koluszki (łódzkie)

ELEKTROMONTER - MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO - od 2 000 PLN

Naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń przetwórstwa mięsnego.
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GROT SP. JAWNA - 2017-01-02 - Starowa Góra (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela przedszkola / nabór staż do 30 r. ż. POWER
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Stara Gadka (łódzkie)

SPRZEDAWCA-BUKIECIARZ - od 1 850 PLN

-sprzedaż -układanie bukietów , wiązanek
Kwiaciarnia "RÓŻA" - 2016-08-08 - Koluszki (łódzkie)

CUKIERNIK - od 147 PLN

czynności związane z wytwarzaniem różnych ciast i ciastek przy użyciu rożnych maszyn i urządzeń
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Skawina (małopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Produkcja wszelkich wyrobów cukierniczych.
Piekarnia KRASKA A. i J. Karwowscy, K. Karwowska-Dołęga sp. j. - 2016-05-11 - Łomża (podlaskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

owerlok - dzianina, szycie odzieży dziecięcej
PPHU UŚMIECH DZIECKA - 2016-01-04 - Bedoń Przykościelny (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy DINO, obsługa kasy fiskalnej, praca na stoisku mięsnym, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów. Miejsce wykonywania pracy: Justynów-Market DINO
,,DINO POLSKA''S.A - 2015-12-09 - Justynów (łódzkie)

Wypiek ciast drożdżowych i francuskich.
Zakład Piekarniczo - Cukierniczy, Handel Andrzej Ścigała - 2016-08-23 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

CUKIERNIK - od 2 500 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych. Praca przy obsłudze pieca cukierniczego. Istnieje możliwość przyuczenia.
ZAKŁAD PRODUKCJI PIEKARSKO-CUKIERNICZEJ W SŁUPI POD KĘPNEM - Z. MICHALCZYK I A. JENDRO SPÓŁKA CYWILNA - 2016-11-04 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 2 300 PLN

Wyrób ciast i ciastek. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Tel. 603 785 588 Zbigniew Florczak.
CUKIERNIA "MONIKA" S.C. ELŻBIETA FLORCZAK, ZBIGNIEW FLORCZAK - 2016-06-29 - Sulęcin (lubuskie)

przygotowanie ciast wg receptur, obróbka surowców, zarabianie ciast, wykrawanie i dekorowanie ciasteczek
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz przesyłek po terenie kraju(soboty, niedziele - dniami wolnymi)
PHU JAROSŁAW - 2016-05-02 - Natolin (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży w tym również z wietnamskimi, przygotowywanie i zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Rzgów (łódzkie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Zambrów (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
Miss Lala Sp. z o. o. - 2016-08-01 - Tuszyn (łódzkie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie i montaż schodów z drewna
Usługi Stolarskie OLWI Tomasz Jardzioch - 2016-02-01 - Wandalin (łódzkie)

KROJCZY-ODZIEŻ LEKKA - od 2 500 PLN

Krojenie dzianiny/Lagowanie-odzież lekka
MFM Dress Maria Dzięgielowska - 2016-07-01 - Tuszyn (łódzkie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Zielona Góra (lubuskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Ciastkarnia Anna Hołówka - 2016-09-09 - Złotoryja (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 1 900 PLN

Wypiekanie ciast i produkcja tortów.
AGR Grzegorz Szmajda - 2015-12-29 - Myślenice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 11 PLN

wykonywanie prac porządkowych i naprawczych
TWIERDZA Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób Ryszard Kubiak - 2015-12-01 - Wola Rakowa (łódzkie)

przygotowywanie i dekorowanie ciast
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Abramowice Prywatne (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 340 PLN

Prace archiwizacyjne; obsługa urządzeń tj. komputer, telefon, fax, drukarka; nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi pracownik ma styczność oraz ich odpowiednie zabezpieczenie; budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami; przekazywanie pracodawcy wyników z pracy w języku hinduskim.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Rzgów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż mięsa i wędlin
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "GROT" sp. jawna - 2016-01-20 - Starowa Góra (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów na sali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o jakość i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów waznościOferta pracy również dla osoby niepełnosprawnej - 1 miejsce pracy
STOKROTKA Sp. z o.o. - 2016-08-01 - Andrespol (łódzkie)

SPAWACZ - od 17 PLN

cięcie złomu
PPHU IWA - 2016-07-01 - Koluszki (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

PPHU UŚMIECH DZIECKA - 2015-12-01 - Bedoń Przykościelny (łódzkie)