Praca CUKIERNIK Pniewy Justyna Starkowska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PNIEWEX Piekarnia handel Obwoźny

SPORTOWA 2, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i wypiek ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pniewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pniewy

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe wymagane

Nazwa pracodawcy:
Justyna Starkowska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PNIEWEX Piekarnia handel Obwoźny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Preferowany kontakt z pracvodawcą: telefoniczny.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Pniewy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pniewy

Ulica pracodawcy: SPORTOWA

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*