Praca CUKIERNIK (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) Gorlice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wypiek i pakowanie ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorlice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność wypieku

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Adres strony pracodawcy: http://www.podzamcze.gorlice.pl

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
Prodkcja pieczywa i wyrobów cukierniczych. Organizacja przyjęć gastronomicznych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łochów (mazowieckie)

MURARZ - od 2 500 PLN

W/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Malbork (pomorskie)

ORGANIZATOR REKLAMY I DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - do 1 750 PLN

Wykonywanie i obróbka zdjęć produktów. Zarządzanie sprzedażą produktów na portalach internetowych. Mile widziane umiejętności w obsłudze komputera (office), programów do obróbki zdjęć, wiedza w zakresie fotografii i oświetlenia.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mysłowice (śląskie)

HYDRAULIK-POMOC - od 1 850 PLN

pomoc w zakresie sprzedaży,montażu instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lipsko (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Kontakt z klientem, wypisywanie faktur, dokumentów, rozliczanie produkcji. Praca na dwie zmainy od 06;00-14:00 oraz 13:00-21:00.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU - od 2 200 PLN

Obsługa maszyn w cyklu produkcyjnym, umiejętność prostych napraw
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Wilków (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie średnie; mile widziane doświadczenie zawodowe; znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym; budowanie bazy klientów; udział w spotkaniach z klientami; przeprowadzanie rozmów telefonicznych; wyszukiwanie informacji w Internecie; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gliwice (śląskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-zapoznanie bezrobotnego ze stanowiskiem pracy, jego obowiązkami i uprawnieniami,-przeszkolenie bezrobotnego w zakresie BHP i Ppoż. na zasadach przewidzianych dla pracowników,-zapoznanie się z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru (Visual Merchandisingu), przygotowanie produktów do sprzedaży,-pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie oraz w magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym,-przygotowanie stanowiska pracy poprzez dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży oraz dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu,-trening umiejętności sprzedażowych oraz możliwości w badaniu "Mystery Shopping" (Tajemniczy Klient),-bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek firmy CCC.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Świebodzin (lubuskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

Wypiek pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nysa (opolskie)

DRUKARZ - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - ASYSTENT SPECJALISTY - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Opole (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie pojazdów do przeglądu, sprawdzanie działania układu elektronicznego, usuwanie usterek elektronicznych
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Sztum (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Białobrzegi (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Gaj (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności bibliotecznych o charakterze porządkowym, przygotowywanie nowości wydawniczych do udostępniania czytelnikom, konserwacja materiałów bibliotecznych, systematyczna akcesja czasopism, prowadzenie ewidencji odwiedzin i wypożyczeń, sporządzanie statystyki dziennej i miesięcznej odwiedzin i wypożyczeń, udzielanie informacji bibliotecznych użytkownikom, pomoc w organizowanych imprezach kulturalno-edukacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Będzin (śląskie)

103S SERWISANT - od 2 800 PLN

wykonywanie instalacji/serwisu sprzętu biomedycznego
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Radom (mazowieckie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 2 100 PLN

umieszczanie ofert handlowych w sieci w języku angielskim i niemieckim, dokonywanie transakcji, zaopatrzenie sklepu, wyszukiwanie korzystnych ofert
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - od 1 850 PLN

montaż stolarki aluminiowej,fasadi elewacji wentylowanych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 925 PLN

składanie zamówień, kontakt z dostawcami, zgłoszanie i załatwienie reklamacji, wprowadzanie towaru do magazynu-program komputeerowy, rozkładanie towaru i opakowań w sklepie, sprawdzanie bazy handlowej i kontrola
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Gorlice (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ALGIERSKIEJ - do 2 200 PLN

Przygotowywanie dań kuchni algierskiej. Równoważny system czasu pracy, dwie zmiany: 6-14, 14-22. Miejsce pracy: lokale należące do firmy Wrocławska Akademia Kulinarna we Wrocławiu.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK CIASTKARZA - 997,4 PLN

Pomocnik ciastkarza
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Mykanów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA BRANŻA AGD I RTV - od 2 200 PLN

Obsługa klienta, dbałość o sklep, przyjmowanie dostaw .
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed