Praca CUKIERNIK Krotoszyn kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krotoszyński

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Cukiernicze

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Krotoszyn

Rynek 1, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Krotoszyn

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

OBSŁUGA GRILLA - od 11 PLN

sprzedaż grilla
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 10,45 PLN

prace porządkowe,prace na kuchni,prace na kasie
kontakt przez OHP - 2016-01-13 - Racibórz (śląskie)

KELNER-BARMAN - od 12 PLN

Bieżąca obsługa gościSerwowanie posiłków i napojów
kontakt przez OHP - 2017-03-16 - Łowicz (łódzkie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PROMOTOR/PROMOTORKA - od 12 PLN

Aktywne promowani i sprzedaż produktu, dbanie o wizerunek firmy.
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER MEBLI METALOWYCH - 2 500 - 3 500 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, dokładnośćskładanie elementów metalowych, montaż mebli metalowych
D&K Technology Sp. z o.o. - 2015-12-11 - Wróżewy (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDLOWYCH - od 1 850 PLN

-obsługa wózków widłowych unoszących do 30 cm- kompletowanie zamówień
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Wolbórz (łódzkie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY W DZIALE PASZ - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat B.Zakres obowiązków: doradztwo w zakresie żywienia zwierząt, sprzedaż produktów polowych.
P.H.P."AGRO-EFEKT" Sp. z o.o. - 2017-03-07 - Nowa Wieś (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 16 PLN

pakowanie produktów, odszukiwanie produktów, przewożenie
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 12 - 13 PLN

pakowanie, przygotowanie do wysyłki artykułów
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI, PAKOWACZ - od 16 PLN

pakowanie wyrobów tekstylnych, segregacja i etykietowanie towaru, prace zlecone.
kontakt przez OHP - 2016-02-25 - Skierniewice (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11 PLN

PRACE MAGAZYNOWE, PAKOWANIE PRODUKTÓW, PORCJOWANIE. POSZUKIWANE ZARÓWNO PANIE JAK I PANOWIE
kontakt przez OHP - 2016-08-05 - Przodkowo (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - 10 - 11 PLN

ochrona supermarketu, obsługa monitoringu, praca przy linii kas
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

DORADCA ZAWODOWY - do 1 900 PLN

prowadzenie poradnictwa zawodowego dla młodzieży w wieku 15-25 lat, przede wszystkim w formie mobilnej
kontakt przez OHP - 2016-06-16 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU W HIPERMARKECIE - do 8,5 PLN

wykładanie towaru na półki oraz prace porządkowe w hipermarketach w Białymstoku
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Białystok (podlaskie)

STOLARZ MEBLOWY - 1 850 - 3 000 PLN

Obsługa narzędzi ręcznych, obrabiarek, składanie elementów z materiałów
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Strzyżów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. tekstylnych, ob. kasy fiskalnej i terminala, ob. klienta, przyjmowanie i metkowanie towaru itd.
kontakt przez OHP - 2016-04-28 - Łódź (wielkopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 90 PLN

rozdawanie ulotek, plakatowanie
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Wałbrzych (dolnośląskie)

PAKOWACZKA CIASTEK - od 1 850 PLN

- pakowanie ciastek
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 12 PLN

praca na chłodni w temp. od 2-6 stopni przy czynnoścoach związanych z czyszczeniem jogurtów, wkładanie jogurtów między szczotki i wyjmowanie czystych
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Gliwice (śląskie)

CUKIERNIK - 2 100 - 2 400 PLN

- wykonywanie prac cukierniczych w zakładzie tzn.drożdżówek, paczków, ciastek kruchych.Poszukiwana osoba posiadająca wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na wnioskowanym stanowisku.
Szczygiełek Arkadiusz Szczygieł Michał Szczygieł Spółka Jawna - 2015-11-20 - Lubartów (lubelskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków typu fast food, dbanie o porządek w restrauracji
kontakt przez OHP - 2016-10-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY-FAKTURZYSTA - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie mile widziane, obsługa komputera, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.Zakres obowiązków: kontakt z klientem, wystawianie faktur, weryfikacja dokumentów
SL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-03-31 - Krotoszyn (wielkopolskie)

MECHANIK NARZĘDZIOWIEC - od 2 000 PLN

Wykonywanie narzędzi, urządzeń mechanicznych, prac konserwatorskich maszyn i urządzeń oraz prac konserwatorskich w budynku firmy.
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Liszki (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 10 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Warszawa (mazowieckie)

INWENTARYZATOR - od 13,5 PLN

POLICZENIE TOWARU W SKLEPIE.
kontakt przez OHP - 2017-03-03 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 12 PLN

obsługa klienta zza lady, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Zabrze (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 4 200 - 7 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, konieczne doświadczenie. Firma zajmuje się remontami pojazdów zabytkowych
Retro-Auto - 2016-02-11 - Rozdrażew (wielkopolskie)

SPAWACZ - 2 240 - 2 880 PLN

•spawanie mebli ze stali nierdzewnej•dbanie o porządek przy stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane (może być osoba do przyuczenia)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe TOMEX Tomasz Śniatała - 2016-07-26 - Krotoszyn (wielkopolskie)