Praca CUKIERNIK Biecz kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Biecz, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zapoznanie się i obsługa maszyn i urządzeń występujących w cukierni,nauka wykonywania różnych ciast i ciastek,wykonywanie porządków codziennych i okresowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biecz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: aktualne badania lekarskie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA KLATEK SCHODOWYCH - od 1 850 PLN

zamiatanie i sprzątanie katek schodowych zarządzanych przez firmę
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Złotoryja (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

prace związane z obsługa pizzerii, robienie pizzy, dbanie o czystośc w miejscu pracy,lokalu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Barwice (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - 997,4 PLN

Staż w firmie: Towarzystwo Dobroczynności. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 38.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Kielce (świętokrzyskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

min. montarz nagrobków
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kryłów (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc przy opiece nad dziećmi przedszkolnymi
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Stary Garbów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Drobne prace naprawcze, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Jawor (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

zbijanie palet
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Malbork (pomorskie)

WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

Wycinanie nożem elementów wołowych, sortowanie mięsa.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Nienałty-Szymany (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY (OFERTA W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 960 PLN

Prace administracyjno - biurowe, tłumaczenia z języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Bratkówka (podkarpackie)

2047U BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Radom (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe i remontowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Panki (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tarnowo (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Zgodny, branża bankowa, praca w Grudziądzu.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY WYDZ. SEKRET. -ADM. W KANC. MARSZ. ST(POWER - 997,4 PLN

- realizacja powierzonych zadań i omawianie sposobu ich wykonywania- prowadzenie ewidencji korespondencji wpływającejdo kancelarii marszałkaprzyjmowanie, rozdzielanie i doręczanie korespondencji i przesyłek w tym korespondnecji po dekteratcjiprzygotowanie i przekazywanie korespondencjii przesyłek Wydziału Informacyjno-Kancelaryjnego- zgłaszanie do Wydziału ds. Majątkowych w Departamencie Organizacyjnym Organizacyjnym, zmian miejsca użytkowania środków trwałych, wartość niematerialnych i prawnych, oraz do ewentualnej likwidacji - przyjmowanie i wysyłanie faksów oraz poczty elektronicznej- archiwizowanie akt
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT KOORDYNATORA - 997,4 PLN

pomoc w rekrutacji, pomoc w organizowaniu wykładów i warsztatów dla dzieci, obsługa komputera (wysyłanie e-maili, obsługa strony, tworzenie zestawień)
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Sosnowiec (śląskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

zawarte w programie stażu.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tczew (pomorskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z regulaminem Zakładu Pracy oraz zasadami BHP i specyfiką pracy.2. Uporządkowanie narzędzi pracy i zasadność ich użytkowania.3. Wykonywanie robót związanych z działalnością warsztatu.4. Przygotowywanie do konserwacji.5. Naprawa blacharska.6. Inne prace naprawcze.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kartuzy (pomorskie)

BARISTA - od 462,5 PLN

Obsługa klientów, znajomoścć języka ukraińskiego i rosyjskiego.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Zakopane (małopolskie)

KELNER - od 13 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Zakopane (małopolskie)

PAKOWACZ - od 1 750 PLN

obsługa linii do produkcji peszla
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Żuromin (mazowieckie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - od 2 600 PLN

praca przy sporządzaniu projektów w branży konstrukcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Katowice (śląskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 2 500 PLN

wykonywanie prac ślusarskich, tworzenie i obróbka elementów stalowych, naprawy konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Smardzewice (łódzkie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 9 065 PLN

Zadania zawodowe:- programowanie w wybranym języku programowania;- opracowuje zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania;- przygotowywanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji.Dodatkowe zadania zawodowe:- podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie podanych przez klienta i planowanie zadań i ocenianie.
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 2 000 PLN

Prognozowanie i analiza sprzedaży, zbieranie zamówień (także w języku rosyjskim i angielskim) i przekazywanie ich działowi produkcji, utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami, często rosyjsko i anglojęzycznymi, pozyskiwanie nowych klientów, kreowanie strategii obsługi klientów, współpraca z rosyjsko i anglojęzycznym personelem.WYMAGANIA:wykształcenie wyższe ekonomiczne, doświadczenie min. 3 lata, prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów, umiejętność obsługi komputera, analizy i prognozowania sprzedaży, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka rosyjskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów pod względem ilościowym, jakościowym, przygotowanie towaru do sprzedaży, metkowanie, układanie na półki na sali sprzedażowej, w chłodni, dbanie o czystość, przestrzeganie przeisów BHP
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Brenna (śląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

oferta stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łowicz (łódzkie)