Praca CTA - ASYSTENT BADAŃ KLINICZNYCH Ruda Śląska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prace biurowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CTA - ASYSTENT BADAŃ KLINICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Zawód: koordynator badań klinicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: w

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Plebiscytowa 3/7, 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Ulica pracodawcy: Plebiscytowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: koordynator badań klinicznych