Praca CIEŚLA-ZBROJARZ Wrocław kontakt przez PUP

Stanowisko: CIEŚLA-ZBROJARZ

Wynagrodzenie: do 2 250 PLN

Zakres obowiązków: Ciesielstwo, zbrojarstwo + kierowca - dowóz pracowników na budowę. Umowa zlecenie, 176 godzin pracy miesięcznie, trzy zmiany.

Data publikacji: 2016-06-28

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Ciesielstwo, zbrojarstwo + kierowca - dowóz pracowników na budowę. Umowa zlecenie, 176 godzin pracy miesięcznie, trzy zmiany.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 250 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: akord

Nazwa stanowiska: CIEŚLA-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: cieśla szalunkowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 250 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla szalunkowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie i staż pracy - brak wymagań, prawo jazdy min. kat. B, umiejętność czytania rysunków technicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Podobne oferty pracy

SZEF KUCHNI - do 2 500 PLN

Organizacja czasu pracy kuchni, zarządzanie personelem. Zaopatrzenie kuchni. Przygotowywanie posiłków na duże imprezy. Wykonywanie ciast, produkcja wyrobów kulinarnych. Planowanie i kontrola. Miejsce wykonywania pracy: Brzeźno.
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Brzeźno (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Sejny (podlaskie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM - od 3 500 PLN

Fakturowanie, księgowanie dokumentów na rachunkach kleintów; bezpośredni kontakt zklientem rosyjskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

HYDRAULIK - od 1 750 PLN

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, usuwanie awarii, układanie, spawanie i uszczelnianie rur, montaż specjalistycznych urządzeńnp. do pomiaru ciśnienia ilości przepływu wody, gazu itp.
kontakt przez PUP - 2015-11-06 - Stopnica (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lębork (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Kielce (świętokrzyskie)

KOMPLETACJA TOWARU I OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towaru do magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni, prawidłowe zabezpieczanie i oznakowanie towaru, obsługa wózka jezdniowego, obsługa skanera magazynowego. |Praca 40 godzin/tyg.; od poniedziałku do soboty w godzinach 6/14/22.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Sokołów (mazowieckie)

PEDIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

Wykonywanie pedicure kosmetycznego oraz biologicznego, pielęgnowanie stóp, stylizacja paznokci. stóp.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Męcinka (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA AKTYWAMI - od 8 166 PLN

analiza danych dot.działalności spólki, przygotowanie raportów spółki, przygotowanie raportów, kontakt z zagranicznymi klientami, zarzadzanie bazami danych
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, osbsługa kasy fiskalnej, układanie towarów na pólkach sklepowych
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, wokół budynku i na magazynie, odśnieżanie i zamiatanie scie żek, tarasów i pojazdu, pielęgnacja zieleni na terenie nieruchomości. obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Pomoc w załadunku i rozładunku towarów, malowanie ogrodzeń, pomoc w bieżącej obsłudze klientów.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Jodłówka (małopolskie)

KONSERWATOR/STAŻ - 997,4 PLN

naprawa, konserwacja, remont sprzętu i mebli szkolnych
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

KRAWIEC - do 1 850 PLN

Krojenie, szycie wyrobów z lnu, prasowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Włodawa (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 4 200 PLN

Praca w charakterze pracownika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Dobrzechów (podkarpackie)

Przyjmowanie dostaw towarów , sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI K/M - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Warszawa (mazowieckie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B - od 2 800 PLN

instruktor
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Poznań (wielkopolskie)

MANAGER PROJEKTÓW - od 8 000 PLN

Organizuje i przewodzi projektem oraz zespołem projektowym (planuje i zarządza zasobami projektu, ustala priorytety, koordynuje współpracę z klientem), zarządza współpracą ze wszystkimi interesariuszami projektu; zapewnia efektywne zarządzanie projektu - optymalne ułożenie ról i zasobów, ustala plan projektu i zarządza jego zmianą tam gdzie konieczne; ustanawia zespół praktyk zapewniających integralność oraz wysoką jakość produktu projektu.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kościelec (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 860 PLN

przygotowywanie posiłków, sprzedawanie w kasynie, dbanie o jakość i usługi
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Czarne (pomorskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 2 000 PLN

Obowiązki związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

Wymiana i naprawa kół. Wymiana klocków i tarcz hamulcowych. Naprawa zawieszenia w samochodach.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ OBIEKTU - 1 800 - 2 000 PLN

prace administracyjno biurowe:- przyjmowanie gości- pobieranie opłat- prace konserwatorskie- prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Pogorzelica (zachodniopomorskie)

BARMAN - od 2 000 PLN

Przygotowywanie drinków
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Kraków (małopolskie)

SZWACZ/KA MASZYNOWA (ŻAGAŃ) - od 1 850 PLN

szycie na maszynach szwaliczych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Żagań (lubuskie)

REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW - do 3 000 PLN

Obsługa ksiegowo-finansowa Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami w szczegolności z Ustawą o rachunkowosci i innymi przepisami finansowymi , ubezpieczeniowymi oraz skarbowymi;Obsługa płacowa Spółki;Sporządzanie analiz finansowo-księgowych, sprawozdań oraz raportów na potrzeby podmiotów zewnętrznych oraz Zarządu. Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą e-mail. Do dokumentów należy dołączyć: Podanie o przyjęcie do pracy na stanowisko objęte naborem, kopia dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie i wykształcenie, kwestionariusz osobowy ( do pobrania ze stronie internetowej www.ekosystem.wroc.pl) lub w wersji papierowej w Ekosystem Sp. z o.o. pok. 111.Oferta znajduje się w sali: E
Ekosystem Sp. z o.o. - 2016-05-31 - Wrocław (dolnośląskie)